Služby s Q jsou sqělé!

Objevujte místa oceněna značkou „Q“ udělovanou Českým systémem kvality služeb
Je-li pro vás kvalita služeb během vašich cest důležitá, můžete se orientovat podle značky Q. Certifikát, dokazující, že na sobě organizace neustále pracují, zdokonalují se ve svém oboru a zákazníkovu spokojenost staví na první místo, mohou získat hotely, penziony, restaurace, výrobci regionálních výrobků, muzea, zámky a další organizace, které působí v cestovním ruchu a splňují stanovená kritéria. Tak neváhejte a inspirujte se na cesty s Q!

Za nejkrásnějšími a nejzajímavějšími místy planety nemusíte cestovat za hranice

Informace o projektu Český systém kvality služeb

Český systém kvality služeb pomáhá ke zvyšování kvality služeb v podnicích a organizacích v oblasti cestovního ruchu a v navazujících službách. Zapojeným organizacím systém bezplatně umožňuje získat odborné i praktické znalosti z oblasti řízení kvality ve službách a další odborné kompetence, které mohou využít při rozvoji svého podnikání. Úspěšné organizace získají prestižní, mezinárodně srovnatelnou značku – certifikát kvality „Q“.

Ten mohou získat nejen hotely, penziony, restaurace, muzea či zámky ale také destinační agentury, které se starají o rozvoj cestovního ruchu v regionu a jeho propagaci. Právě díky spolupráci s certifikovanými destinačními agenturami vznikl (nejen) pořad Loskuták na výletě.
 

Prozkoumejte články na podobná témata