!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Zoo Hluboká bude opět vánočně nasvícena
Zoo Hluboká bude opět vánočně nasvícena
"> "> "> "> "> ">
Příroda

Zoo Hluboká bude opět vánočně nasvícena

  • Vydáno5. prosince 2021
Vánočně nasvícená Zoo Ohrada v Hluboké nad Vltavou získá vždy zvláštní sváteční atmosféru. Užít si ji mohou návštěvníci i letos – poprvé se tisíce světélek rozsvítí ve středu 8. prosince 2021 a radost návštěvníkům a kolemjdoucím budou dělat až do 9. ledna 2022.
zoo ohrada vánoceJihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou chystá pro návštěvníky ve středu 8. 12. 2021 první letošní rozsvícení vánočně nasvíceného areálu zoologické zahrady, které každoročně dělá radost malým i velkým návštěvníkům oblíbené jihočeské zoo. Nabízí vám jedinečnou možnost pozorovat zvířata po setmění a přitom zažít pohádkovou atmosféru tisíců rozzářených světýlek.

Využijte prodloužené otevírací doby a vydejte se se svými přáteli na lehce mrazivou procházku, na které vás zahřeje lahodný punč. Od 8. 12. 2021 do 9. 1. 2022 je otevřeno denně od 8:30 do 18:15 (prodej vstupenek skončí v 17:45, na Štědrý den se zavře již v 16:00 hodin).

zoo hlubokáVstupenky je možné zakoupit na pokladně zoo nebo online. Na pokladně preferují platbu kartou. Při vstupu do zoo není třeba předkládat potvrzení o očkování, prosíme však, dodržujte při návštěvě zoo všechna doporučení a nařízení snižující riziko přenosu nákazy Covid 19 – noste roušky, dodržujte rozestupy a hygienická pravidla.

Vstupné do zoo stojí 150 Kč pro dospělé a pro děti do 15 let nebo nad 90 cm 110 Kč. Mladší a menší děti mají vstup zcela zdrama. Důchodci a mládež do 26 let zaplatí 120 Kč.
Zoo Ohrada Hluboká nad Vltavou – adoptujte si zvíře

Zoo Ohrada Hluboká nad Vltavou – adoptujte si zvíře

V těsném sousedství pohádkového zámku Hluboká nad Vltavou můžete zavítat do zoologické zahrady Ohrada. Stát se zde můžete také adoptivními rodiči některého ze zvířat.