Úvod > Aktuality > Zoo Děčín v září láká na snížené vstupné a program pro školáky
Zoo Děčín v září láká na snížené vstupné a program pro školáky
">
Příroda

Zoo Děčín v září láká na snížené vstupné a program pro školáky

  • Vydáno5. září 2017
Od září přechází Zoo Děčín do režimu tzv. "vedlejší sezóny". Pro návštěvníky to znamená, že otvírací doba se o hodinu zkracuje a zároveň se snižuje vstupné. Levněji se mohou po celé září i školáci se svými učiteli, pokud využijí nabídky ZooŠkoly. Ta zve na výukově-zážitkový program s názvem "Dlouhá cesta lososa" za zvýhodněnou cenu.
LososiZoo Děčín přechází do vedlejší sezóny, s čímž je spojena kratší otevírací doba (o jednu hodinu) avšak levnější vstupné. Otevřeno tedy bude od 8 do 18 hodin a dospěláci nyní mohou za zvířaty za 80 Kč, děti za 50 Kč. Vedlejší sezóna potrvá až do konce měsíce října.

Levněji se mohou po celé září i školáci se svými učiteli, pokud využijí nabídky ZooŠkoly. Ta zve na výukově-zážitkový program s názvem "Dlouhá cesta lososa" za zvýhodněnou cenu 30 korun za dítě, což je cena zároveň i za vstupné do celého areálu zoo.

Dlouhá cesta lososa je program určen pro děti předškolního věku z MŠ a pro děti mladšího školního věku I. stupně ZŠ. Je realizován v učebně ZooŠkoly v areálu zoo na Pastýřské stěně. Děti se dozvědí zajímavosti ze života ohroženého živočišného druhu, budou se věnovat pracovní činnosti a rozveselí je stejnojmenný krátký film ze série Hurvínkovy cesty do přírody. Na Dlouhou cestu lososa se lze objednat na telefonech 412 531 626, 605 916 210 nebo 736 660 963. Psát můžete na emaily zooskola@zoodecin.cz nebo vyuka@zoodecin.cz.
Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.