Úvod > Aktuality > Žluté lázně poskytují letní osvěžení vodní mlhou
Žluté lázně poskytují letní osvěžení vodní mlhou
"> "> "> ">
Letní sporty

Žluté lázně poskytují letní osvěžení vodní mlhou

  • Vydáno12. srpna 2020
110 sezóna Žlutých lázní je v plném proudu. Sportovně relaxační areál u Vltavy nabízí osvěžení nejen v řece. Rozpálené návštěvníky čeká příjemné překvapení v podobě lehké vodní mlhy hned na několika místech v areálu. Řada lidí využívá také upravený vstup do vody a hitem jsou moderní vodní sporty.
Žluté lázněKromě dvou kašen, připravených sprch a samozřejmě komfortního vstupu do Vltavy čeká všechny, kteří do Žlutých lázní dorazí, osvěžení v podobě vodní mlhy, kterou ucítí poprvé v břečťanovém tunelu nedaleko vchodu a pak ještě na dalších dvou místech v areálu.

Pražané také vyhledávají areál Žluté lázně díky široké nabídce vodních sportů, a to včetně těch moderních. Hitem jsou jednoznačně paddleboardy, ale zájem je také o kajaky a třeba party vor. V horku je to na vodě zkrátka ideální. Navíc je až do konce září k dispozioci elektrický hydrofoil (eFoil), který umožní jezdci zvednout se z vody a letět zhruba metr nad hladinou.
 

Letní kino ve Žlutých lázních pokračuje každé úterý a sobotu

Žluté lázněÚterní a sobotní večery tradičně patří na travnaté pláži letnímu kinu. Na plátně 11 x 6 metrů se po celý srpen budou odehrávat příběhy pod širým nebem. Organizátoři připravili nové i kultovní snímky především ze zahraniční produkce v originálním znění s titulky. Vybrané filmy nabízí romantiku, dobrodružství, drama i akci. Diváci uvidí ještě tento měsíc například filmy Rozpolcený, Pařba ve Vegas nebo Ženy v běhu. Podrobný program je k dispozici na webu Žlutých lázní. Vstupné do kina se zvlášť neplatí, návštěvníci zaplatí pouze vstup do areálu. Projekce začne vždy po setmění, zhruba po 21. hodině.
 
Žluté lázně nabídnou i další akce. V průběhu prázdnin pokračují oblíbené stand up comedy Na stojáka, DJ’s party a otevřený je zdarma také dětský koutek.
Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.