!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Letní kino ve Žlutých lázních
Letní kino ve Žlutých lázních
">
8.6.
29.6.
+ Přidat foto

Letní kino ve Žlutých lázních

Kdy 8. červen 2019 - 29. červen 2019 Hudební a divadelní akce
Zažluťte si v kalendáři úterní a sobotní večery pro filmové delikatesy v letňáku ve Žlutých lázních. Žádná honička, zhasíná se v půl desáté. Dožeňte kousky, které vám utekly, nebo si zopakujte své oblíbené. Čeká vás dokonalý mix od srdcerváčů po husí kůži.
Velké letní kino ve Žlutých lázních nabízí atmosféru přírodního areálu na břehu Vltavy, ve které si divák vychutná všechny druhy filmů. Chybět nebudou akční, sci-fi, ani romantické a rodinné filmy. Plátno na velké travnaté pláži o velikosti 11 x 6 metru nabídne novinky i kultovní české a zahraniční snímky. V úterý to většinou budou filmy novější, v sobotu naopak oblíbené české i zahraniční tituly. Snímky jsou laděné do letní pohody, diváci navíc mohou využít pohodlné podsedáky.

Projekce začne vždy po setmění, zhruba po 21. hodině. Čekání na film návštěvníkům navíc zpříjemní živá hudba. Hudebníci různých žánrů budou vystupovat od 18. hodin až do začátku filmu. Chybět nebudou po celé léto také doprovodné soutěže. Navíc si zpříjemníte sledování kina objednáním speciálního piknikového filmového menu (popcorn, fresh, zmrzlina).

Pro návštěvníky kina je zajištěn převoz lodí na dopravní uzel Lihovar (druhá strana Vltavy). Převoz se poskytuje v trvání jedné hodiny po ukončení promítání letního kina za poplatek 50 Kč/osobu. Nástup na převoz - molo u Tančírny.
 

Program velkého letního kina ve Žlutých lázních:

4. 6. Pot a krev
8. 6. Hora mezi námi
11. 6. Teorie Tygra
15. 6. Dítě Bridget Jonesové
18. 6. Mamma Mia! Here We Go Again
22. 6. Jurský park: Zánik říše
25. 6. Po čem muži touží
29. 6. Rychle a zběsile

A pro držitelé areálové permanentky je vstup na všech 24 projekcí zdarma.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 6. 2019