Úvod > Aktuality > Zlatohorsko je rájem lyžařů – vyzkoušejte ski areál Příčná
Zlatohorsko je rájem lyžařů - vyzkoušejte ski areál Příčná
">
Zimní sporty

Zlatohorsko je rájem lyžařů – vyzkoušejte ski areál Příčná

  • Vydáno21. prosince 2018
Třetí prosincovou sobotu 22. 12. bude zahájena lyžařská sezóna na Zlatohorsku. Ve zdejším lyžařském areálu Příčná, který se nachází na severní patě Příčné hory (975 m.n.), 3 km od hranic s Polskem nemusíte, díky modernímu vybavení, čekat v dlouhých frontách, ale můžete si skvěle zalyžovat.
Si areál PříčnáLyžařský areál na Příčné hoře se nachází ve Zlatých Horách na severní patě Příčné hory (975 m n. m.) tři kilometry od polských hranic. Součástí Lyžařského areálu je 4sedačková lanová dráha, ve skiareálu je k dispozici půjčovna veškerých lyžařských potřeb a lyžařská škola. Pro nejmenší je připraven dětský svah u nástupní stanice s dětským vlekem.

K dispozici je také občerstvení a sociální zázemí v těsné blízkosti nástupní stanice lanové dráhy. Při dolní stanici lanovky 30 m od sedačky je penzion U lanovky s bufetem, dětským koutkem a občerstvením. Pro příjemné posezení je tu restaurace a kavárna ve společenské budově areálu.

Provozní doba začíná v 9:00 a pokračuje do 16:00 hodin. V sobotu od 18:00 do 21:00 hodin si zde užijete večerní lyžování. celodenní lyžování vyjde dospělého lyžaře na 350 Kč. Parkování je bezplatné bezprostředně u nástupní stanice čtyřsedačkové lanové dráhy.
Lyžařský areál Příčná ve Zlatých horách – v zimní sezóně 2020/2021 není v provozu

Lyžařský areál Příčná ve Zlatých horách – v zimní sezóně 2020/2021 není v provozu

Lyžařský areál Příčná se nachází ve Zlatých Horách na severní patě Příčné hory (975 m.n.), 3 km od hranic s Polskem. Díky modernímu vybavení nemusí návštěvníci čekat v dlouhých frontách. V letním období je zde k dispozici lanovka, půjčovna koloběžek a horských trojkolek.