Úvod > Aktuality > Zámek Hrádek u Nechanic zve na Svatební den
Zámek Hrádek u Nechanic zve na Svatební den
"> "> ">

Zámek Hrádek u Nechanic zve na Svatební den

Vydáno 20. června 2020 Památky
Plánujete svatbu na zámku? Pak přijeďte na zámek Hrádek u Nechanic na prezentační svatební den, který se koná v neděli 21. června 2020. Projděte si interiéry zámku se svatební konzultantkou - začátky těchto krátkých speciálních prohlídek budou v neděli v 10:30, 12:30 a 14:30 hodin.
Hrádek u NechanicZámek Hrádek u Nechanic připravil na neděli 21. června 2020 Svatební den. Plánujete svatbu a hledáte romantické místo pro uzavření sňatku? Zámek Hrádek u Nechanic vám nabízí k uspořádání svatebního obřadu Rytířský sál, Zlatý sál nebo venkovní obřad. Církevní svatební obřady je možné uzavřít v Kapli sv. Anny. Všechny tato místa si v neděli budete moci projít se svatební konzultantkou!

Začátky těchto krátkých speciálních prohlídek budou v neděli v 10:30, 12:30 a 14:30 hodin. Pro velký zájem doporučujeme předchozí rezervaci na telefonním čísle 495 441 244 nebo na e-mailu vuurenova.anna@npu.cz. Interiéry zámku navíc ozdobí svatební šaty i květinová výzdoba.
Zámek Hrádek u Nechanic - za golfem na zámek

Zámek Hrádek u Nechanic - za golfem na zámek

Zámek Hrádek u Nechanic je jednou z nejvýznamnějších romantických staveb na území České republiky. Zámek vznikl v letech 1839 - 1857 ve stylu windsorské gotiky, jako reprezentační sídlo šlechtického rodu Harrachů. Zámecké interiéry mají převážně novorenesanční vzhled.