Úvod > Aktuality > Velikonoce v Lázních Luhačovice jsou plné pohody
Velikonoce v Lázních Luhačovice jsou plné pohody
"> "> ">
Lázně a wellness

Velikonoce v Lázních Luhačovice jsou plné pohody

  • Vydáno19. dubna 2019
Folkor, řemesla, dobré jídlo, cimbálovka. To vše nabízí velikonoční jarmark v Luhačovicích, který se koná v sobotu 20. dubna 2019 od 9 do 17 hodin. Můžete se těšit na farmářské speciality a lidová řemesla, lidové tance i cimbálovou muziku. Program je připraven v ulici Dr. Veselého, v okolí pošty a před kinem.
VelikonoceTradiční luhačovický jarmark se koná na Bílou sobotu 20. dubna od 9:00 do 17:00 hodin. Najdete jej v blízkosti KD Elektra, na ulici Dr. Veselého, v okolí pošty a před kinem. Jedná se o tradiční velikonoční jarmark s folklórním programem. Například od 10:00 se budou v KD Elektra předvádět tradiční řemesla. Ve 14:00 přijde na řadu celonárodní čtení bible (před Elektrou). Lidové tance a cimbálová muzika folklórního souboru Zálesí rozveselí ve 14:30 prostor před poštou. Program bude na stejném místě pokračovat pořadem Velikonoce s cimbálem v 15:30 pod taktovkou CM Zálesí a dívčího sboru.

VelikonoceSamotný jarmark se bude konat od 9:00 do 16:30 hodin v prostoru před poštou. Z velikonočních dobrot se můžete těšit na masové speciality, sýrové speciality, bramborové spirály, pražené jádroviny, trdelníky, perníky, slané tyčinky, rybízové víno, panenské oleje, koření bez glutamátů, frgále, mošt, medy, medovinu, olipy a džemy. Z tradičních řemesel zde zastihnete řezbáře, dráteníky, keramiky a hračky z textilu i dřeva. Nebude chybět ani přírodní kosmetika či dřevěné výrobky do kuchyně. Vstup na jarmark je zdarma.
Lázně Luhačovice – nejoblíbenější lázně na Moravě

Lázně Luhačovice – nejoblíbenější lázně na Moravě

Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí. Luhačovice jsou pravým místem k celoroční relaxaci a aktivnímu odpočinku s pestrými možnostmi kulturního i sportovního vyžití.

Další aktuality