Úvod > Aktuality > Ve Žlutých lázních vystoupí v sobotu legendy českého hiphopu
Ve Žlutých lázních vystoupí v sobotu legendy ceského hiphopu
"> Ve Žlutých lázních vystoupí v sobotu legendy ceského hiphopu "> Vstupné mohou zájemci koupit ve Sportcentru areálu Žluté lázne "> Žluté lázne podle CNN patrí mezi 10 nejlepších mestských pláží Evropy
Kultura

Ve Žlutých lázních vystoupí v sobotu legendy českého hiphopu

  • Vydáno4. července 2014
Zakladatelé hiphopové formace PSH a kultovní legendy českého hiphopu Vladimir 518 a Dj Mike Trafik zahrají už tuto sobotu 5. července návštěvníkům Žlutých lázní v Praze 4 – Podolí.

Hip hopMilovníci taneční hudby se mohou těšit na zajímavý večer s hvězdným obsazením. Hosty taneční hip hopové party budou bavit od 20 hodin v Pivnici Tančírna. Doprovod jim bude dělat známá osobnost českého dubstepu a breaku Dj Friky proslulý svým video-scratchem. Vystoupí také mistr Evropy ve scratchi, chorvatský Dj a producent Cut Dem. Ve Žlutých lázních zahraje oblíbený Ghetto Funk.

Vstupné mohou zájemci koupit ve Sportcentru areálu Žluté lázně v předprodeji za 100 korun, na místě pak za 150 korun.

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je beach volejbal, stolní tenis nebo oblíbená venkovní posilovna Yellow Gym. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.