!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > V sobotu se koná Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích

V sobotu se koná Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích

Vydáno 5. února 2020 Zimní sporty
Historičtí lyžníci z Pecky a okolí srdečně zvou všechny milovníky retroakcí v sobotu 8. února 2020 do peckovského kempu na "Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích". Součástí akce budou zabijačkové hody a během akce zahraje místní populární kapela Náhoda Pecka.
Mistrovství PeckyNa koupališti a v kempu Pecka proběhne v sobotu 8. února 2020 další ročním Mistrovství Pecky v běhu na historických lyžích. Trať závodu je propletena areálem kempu Pecka a závod je zpestřen různými překážkami, včetně té nejpopulárnější "vypití panáka zelené". Prezentace závodníků je od 13:00 do 13:30, závod odstartuje v 14:00 a vypsány jsou 3 kategorie - Muži, ženy, děti. Podmínkou pro zapsání do startovní listiny je dobové oblečení a dobové lyže.

Součástí každoročního zápolení v běhu na historických lyžích jsou také zabijačkové hody. Místní restaurace připraví zabijačkové speciality, těšit se můžete na zabijačkový guláš, jitrnice, tlačenku, prdelačku, prejt a další laskominy. Dobroty z prasátka si můžete v restauraci zakoupit od 10:00 a následně posedět v příjemné atmosféře ke které přispěje místní kapela Náhoda Pecka.

Další aktuality

5.3.
2020
Ušetřete v Krkonoších se slevovými kartami

Ušetřete v Krkonoších se slevovými kartami

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty
18.2.
2020
Špindlerův Mlýn je nabitý zimními akcemi

Špindlerův Mlýn je nabitý zimními akcemi

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty