Úvod > Aktuality > V Herlíkovicích si užijete vánoční lyžování
Skiareál je v provozu denne od 8:30 do 16 hodin
"> Skiareál je v provozu denne od 8:30 do 16 hodin "> V Herlíkovicích jsou sjezdovky v provozu "> ro rodiny platí super nabídka na rodinné jízdné
Zimní sporty

V Herlíkovicích si užijete vánoční lyžování

  • Vydáno21. prosince 2018
Již tento pátek 21. prosince startuje nová zimní sezóna ve skiareálu Herlíkovice – Bubákov. V pátek bude zahájena večerním lyžováním v areálu Herlíkovice na lyžařském vleku Herlíkovice I. a sjezdovce č. 4 v době od 18:00 do 21:00 hodin. Večerní lyžování pak bude pokračovat i v sobotu 22. prosince a následně od 26. prosince pravidelně denně.
LyžováníSki areál Herlíkovice a Bubákov se nachází na vrchu Žalý 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků.

Od soboty 22. prosince bude v provozu denní lyžování od 8:30 do 16:00 hod. Pojede sedačková lanovka na Žalý, sedačková lanovka Bubákov, přibližovací kabinka a lyžařské vleky Bubákov 800, Herlíkovice I. a Žalý.

Využít můžete také skibusy, které jezdí denně z Prahy. Autobus vyjíždí z autobusového nádraží Černý Most a dle jízdních řádů i z dalších měst, např. Mladé Boleslavi, Poděbrad, Jičína či Pardubic.
Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov se nachází 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků. Novinkou je dětský park.

Rozhledna Žalý v Krkonoších

Rozhledna Žalý v Krkonoších

Jediná kamenná rozhledna v Krkonoších je opět otevřena ve standardním letním provozu. Z rozhledny, která je přístupná za příznivého počasí, je krásný kruhový rozhled nejen na Krkonoše, ale i do širokého okolí. Přijďte pobejt! Čeká na vás atmosféra hor, dřeva a kachlových kamen.