Úvod > Aktuality > V Centru Babylon si nově zahrajete adventure golf
V Centru Babylon si nově zahrajete adventure golf
">
Zážitky

V Centru Babylon si nově zahrajete adventure golf

  • Vydáno5. srpna 2012
Liberecké Centrum Babylon otevírá ve svém areálu 8. srpna novou atrakci – krytý adventure golf v podzemí současného babylonského lunaparku. Areál vznikl v klenutých podzemních chodbách, které návštěvníky vtáhnou do magického a tajemného světa s pravěkými jeskyněmi a originálními sochami. Autorem veškeré výzdoby je známý jablonecký sochař Stefan Shamilyan.
Adventure golf připomíná hru na skutečném golfovém hřišti i s rozličnými terénními nerovnostmi. Na podlaze, napodobující přírodní podmínky, je umístěno 18 herních jamek pro hru adventure golfu. Ke hře samotné je třeba holí a golfového míčku. Smyslem hry je dostat golfový míček na doporučený počet úderů do každé jednotlivé jamky. Hole jsou zákazníkům k dispozici k zapůjčení u personálu lunaparku a míček je možné získat za 20 Kč v automatu u vchodu do podzemí. Vstup na hru je součástí řádného vstupného do babylonského lunaparku a pořídí se na celý den za 120 Kč.

Otevřením krytého adventure golfu se rozšiřuje nabídka atrakcí babylonského lunaparku tak, aby v něm mohli trávit čas nejen celé rodiny, ale i kolektivy, či jednotlivci. Při hře si návštěvníci zasoutěží, ověří si svůj odhad a koncentraci a to vše v suchu a pohodlí krytého komplexu. Když vás hra přestane bavit, můžete pokračovat v zábavě, či relaxaci na jiných atrakcích Babylonu. Přijďte si novou babylonskou atrakci vyzkoušet a vezměte s sebou své známé, uvidíte, že se všichni dobře pobavíte a odpočinete si! Nová babylonská atrakce, krytý adventure golf, bude slavnostně otevřena přestřižením pásky ve středu 8. srpna v 11.00 hodin v podzemí současného babylonského lunaparku.


Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Babylonské wellness centrum – relaxace pro tělo i duši

Potěšte své smysly a uvolněte se v jedinečném luxusním wellness centru. Rozmanité procedury aktivují všechny smysly a důkladně prohřejí vaše tělo.

Další aktuality

28.9.
2022
Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Za filmovými rybníky do Podtroseckého údolí

Liberecký kraj | Příroda
22.9.
2022
České značky: areál Svijany a LIF Group

České značky: areál Svijany a LIF Group

Liberecký kraj | Životní styl