Úvod > Aktuality > Užijte si letošní Febiofest Music Festival!
Skupina Švihadlo
"> Skupina Švihadlo "> Skupina Traband "> Skupina Cankisou
Kultura

Užijte si letošní Febiofest Music Festival!

  • Vydáno14. března 2013
Tak jako každý rok i letos je opět připraven doprovodný hudební program Febiofestu – Febiofest Music Festival, který od pátku 15. března do pátku 22. března 2013 nabídne world music, reggae, ska, electro, rock, funky a mnoho dalších žánrů. Vstup na Febiofest Music Festival je zdarma!
CankisouNa letošním Febiofest Music Festivalu bude pestře zastoupená world music, reggae, ska, electro, rock, funky a mnoho dalších žánrů. Můžete se těšit na energické reggae rytmy Švihadla, lyrický Traband, filmem inspirované melodie Photolabu, romskou etno muziku Bitumen Beatu nebo třeba na tvrdé týpky z Atari Terroru.

Kromě hudby je připraven bohatý doprovodný program. Část sobotního večera 16. 3. bude patřit Visual Manualu – prezentaci děl mladých umělců, tentokráte těch, kteří orientují svoji tvorbu především na audiovizuální umění (performance, animaci, video, film, videomapping a další). Na festivalu bude možnost si pohodlně odpočinout v relaxační zóně nebo si užít interaktivní zábavy v herním koutku. Nebude chybět ani široká nabídka občerstvení. Pochutnat si můžete na české klasice, exotické a vegetariánské kuchyni, moučnících, sushi a dalších dobrotách. Pro osvěžení bude možnost navštívit v garážích kavárnu, čajovnu, vinárnu nebo pivní a alkoholický i nealkoholický bar.

Doprovodný hudební program Febiofestu proběhne v garážích, v -3. podlaží multikina Cinestar Anděl, každý den v 18:30 hodin bude pokračovat do noci.