Úvod > Aktuality > TEPfaktor v Chotilsku na Slapech nabízí adrenalinové zážitky za každého počasí
TEPfaktor v Chotilsku na Slapech nabízí adrenalinové zážitky
"> TEPfaktor v Chotilsku na Slapech nabízí adrenalinové zážitky "> TEPfaktor v Chotilsku u Nového Knína letos oslavil druhé narozeniny "> Na návštevníky krome zábavy ceká také více než 300 metru ctverecních zastrešené pláže s barem
Zážitky

TEPfaktor v Chotilsku na Slapech nabízí adrenalinové zážitky za každého počasí

  • Vydáno25. srpna 2014
Slapy nejsou jen rájem chatařů a chalupářů, ale také příznivců adrenalinové zábavy. Láká je hra inspirovaná televizní soutěžní Pevnost Boyard, kterou nabízí chotilský TEPfaktor. A mnozí z nich se sem vracejí, protože provozovatelé nabídku aktivit každoročně rozšiřují. Návštěvníci TEPfaktoru si například letos mohou vyzkoušet nový pohyblivý úkol nazvaný Coloseum.

Tep FaktorTEPfaktor v Chotilsku u Nového Knína letos oslavil druhé narozeniny. Tato týmová soutěž je založená na zdolání pestré variace překážek prověří nejen souhru soutěžících všech věkových kategorií, ale také jejich odvahu, fyzičku, logiku, šikovnost a trpělivost. Čeká tu na 24 zábavných úkolů, které provozovatelé postupně modernizují nebo obměňují. Letos například přibyl první "pohyblivý" test inspirovaný televizní soutěží Wipeout (Drtivá porážka), při kterém musejí překonat soustavu otáčejících se překážek, aniž by je při tom srazily pohupující se koule zavěšené nad jejich hlavami.

Soutěžící sbírají indicie, s jejichž pomocí musí projít čtyři zakódované místnosti. Jen tak se dostanou k TepFaktortruhle s překvapením, která je čeká na konci cesty. Hru, stejně jako celý areál, provází téma "Pirátů z Karibiku". Takže i v podzimní plískanici nebo zimní vánici tady návštěvník najde pohodu slunečných letních dní.

Na návštěvníky kromě zábavy čeká také více než 300 metrů čtverečních zastřešené pláže s barem, originální ubytování v bungalovech Bora Bora se simulovanou hvězdnou oblohou jižní polokoule nebo zvuky moře a deštného pralesa. A nově jim provozovatelé nabídnou i poctivou domácí kuchyni.

Dobrodružná hra Tepfaktor v Chotilsku

Dobrodružná hra Tepfaktor v Chotilsku

Jen u nás prověříte soubor vlastností, jako jsou trpělivost, obratnost, zručnost, logické uvažování, smysl pro týmovou spolupráci.

Další aktuality