Úvod > Aktuality > Světový šampionát v cyklokrosu ovládne jihočeský Tábor
Světový šampionát v cyklokrosu ovládne jihočeský Tábor
"> "> ">
Letní sporty

Světový šampionát v cyklokrosu ovládne jihočeský Tábor

  • Vydáno27. ledna 2015
Neváhejte a přijeďte 31.ledna a 1.února 2015 na mistrovství světa do českého Tábora. Šampionát se sem vrací po pěti letech, tehdy jej v hlavní kategorii elite ovládl fenomenální Zdeněk Štybar. Táborský sportovní areál je vystavěn cyklokrosu takříkajíc na míru a trať je odzkoušena každoročními závody seriálu Světového poháru.
Po pěti letech opět mohou čeští diváci zažít Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře. Vydejte se do táborského sportovního areálu o víkendu 31. ledna a 1. února, v němž se naši cyklokrosaři poperou s konkurencí z Nizozemska a Belgie, kde se stal cyklokros národním sportem. V sobotu od 11 hodin pojedou o mistrovský dres junioři, od 14 hodin budou o vítězství bojovat ženy. V neděli je na programu závod mužů do 23 let, který začíná v 11 hodin, mužská kategorie Elite vyrazí na trať ve 14 hodin.

Pořadatelé se tento rok budou muset obejít bez účasti nejúspěšnějšího českého cyklokrosaře a úřadujícího mistra světa Zdeňka Štybara, kterého trápí bolavé rameno. Českou vlajku budou ale zastupovat další výborní cyklokrosaři, například Martin Bína či Radomír Šimůnek. Největší šanci na medaili má však z českých reprezentantů Kateřina Nash. Vstupenka na MS v Táboře na sobotu stojí 250 korun, na neděli 400 korun a na oba dny vás vyjde na 600 korun.
Mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2024

3.2.
4.2.
Mistrovství světa v cyklokrosu Tábor 2024

Mistrovství světa v cyklokrosu.