!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Skiareál Lipno zahajuje v neděli zimní sezónu
Skiareál Lipno zahajuje v neděli zimní sezónu
"> "> "> "> "> ">
Zimní sporty

Skiareál Lipno zahajuje v neděli zimní sezónu

  • Vydáno4. prosince 2021
Lanovky se poprvé na Lipně rozjedou v neděli 5. prosince v 8:30 hodin. První nadšení lyžaři a snowboardisté tak mohou vyrazit na svah. Čekat je bude nová sjezdová trať Lipenská i se svou dvousedačkovou lanovkou. Všechny půjčovny budou standardně v provozu, u pokladen se bude kontrolovat bezinfekčnost. Cena jednodenního skipasu pro dospělou osobu bude 600 Kč.
Ski areál LipnoTa pauza byla dlouhá, ale nakonec se lyžaři dočkali! Už tuto neděli 5. prosince, se rozjede první lanovka Skiareálu Lipno a první nadšení lyžaři a snowboardisté vyrazí na svah. Čekat je bude nová sjezdová trať Lipenská i se svou dvousedačkovou lanovkou. Počasí v uplynulých dnech přineslo na Lipno i několik centimetrů přírodního sněhu, takže všechny milovníky zimních sportů čeká parádní lyžovačka!

Skiareál bude otevřen tradičně od 8:30 do 16:00 hodin. Stejně tak jako ve všech ostatních skiareálech v České republice, i na Lipně se budou řídit aktuálními podmínkami vlády pro návštěvu lyžařských středisek. Ke kontrole očkování nebo prodělané nemoci (ON) bude primárně docházet při nákupu skipasů na pokladnách v Klientském informačním centru u centrálního parkoviště. Z něj bude od neděle jezdit mezi parkovištěm P1 a P2, skibus, který bude pendlovat v pravidelných intervalech.
 

Cena skipasů a služby na Lipně

ski lipno lišák FoxU parkoviště P2 je letos připraven také občerstvovací stánek a pokladna pro nákup skipasů. Vzhledem k její omezené kapacitě, ale doporučujeme nakoupit skipasy buďto online nebo u centrálního parkoviště a využít služby skibusu. Pro zahájení sezóny a na první letošní lyžování připravili ve Skiareálu Lipno také jedinečné cenové podmínky. Cena jednodenního skipasu pro dospělou osobu bude 600 Kč, pro děti (6 -14.99 let) a seniory (od 65 let) 410 Kč, student (19 – 25 let) a junior (15-18,99 let) 500 Kč.

Otevřena bude i prodejna sportovních potřeb Intersport a všem zákazníkům nabízí široký sortiment zimního vybavení nejen na svah. V provozu je také půjčovna a servis lyží, snowboardů či běžek. Bez objednání a na počkání vám v Intersportu pomohou i s běžnými servisními úkony, ať už se bude jednat o broušení, mazání nebo seřízení vázání lyží, snowboardu či běžek. K servisu je využíván homologovaný stroj Jet Bond, který profesionálně seřídí vázání podle aktuální váhy lyžaře či jeho dovedností.
Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Fox park a Bambini park Lipno

Fox park a Bambini park Lipno

Největší výukovou plochu v České republice najdete u Lipna. Foxpark kapitána Lipánka a Skischool Lipno Park ve Skiareálu Lipno využívá moderní technologie, které jsou osvědčené v alpských střediscích, a proto je velmi oblíbeným místem zimních radovánek především pro rodiny s dětmi.