Úvod > Aktuality > Skiareál Lipno láká lyžaře na řadu akcí
Skiareál Lipno láká lyžaře na řadu akcí
"> "> ">
Zimní sporty

Skiareál Lipno láká lyžaře na řadu akcí

  • Vydáno11. února 2020
Přijeďte si užít víkend do Skiareálu Lipno, čeká vás skvělá lyžovačka! Na pátek je připravena Valentýnská pusa, v sobotu a v neděli se bude závodit ve slalomu v oblíbené soutěži pro děti i dospělé Kramolínský obřák 2020. A navíc – silný vítr během posledních dní přivál do skiareálu několik centimetrů nového přírodního sněhu. Celkem je nyní k dispozici téměř 8 sjezdových tratí o celkové délce 6,5 km!
LipnoTak jako většinou území ČR i Lipenskem se během posledních dnů prohnala silná větrná bouře Sabine, která s sebou přinesla i vrstvu nového sněhu. Toho připadlo 7 cm a nový sníh stále padá. Aktuálně se lyžuje na 6,5 km sjezdových tratí, otevřena je Promenádní, Sjezdovka lišáka Foxe, Dámská, Pánská, Jezerní, Spojovací, K Yettimu s měřeným slalomem a otevřen je i Fox park. Běžecké tratě nejsou upraveny.

Kramolínský obřákA co se bude na sjezdovkách Skiareálu Lipno tento týden dít? První akcí je Valentýnská pusa, která se koná na Den svatého Valentýna, tedy v pátek 14. února 2020. Každá pár, který si dá před pokladnami Skiareálu Lipno pořádnou pusu, dostane jeden večerní skipas za 20 Kč.

O víkendu 15. a 16. února nastane čas pro oblíbenou amatérskou soutěž Kramolínský obřák. Závod je určen je pro děti i dospělé, kteří si chtějí zazávodit ve sjezdovém lyžování. Děti budou moci vyzvat na souboj nejen své vrstevníky ale i rodiče a samozřejmě naopak! Na programu bude obří slalom i klasický slalom.
Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.

Fox park a Bambini park Lipno

Fox park a Bambini park Lipno

Největší výukovou plochu v České republice najdete u Lipna. Foxpark kapitána Lipánka a Skischool Lipno Park ve Skiareálu Lipno využívá moderní technologie, které jsou osvědčené v alpských střediscích, a proto je velmi oblíbeným místem zimních radovánek především pro rodiny s dětmi.