Úvod > Aktuality > Ve Skiareálu Klíny dostanete ke skipasu pojištění zdarma
Ve Skiareálu Klíny dostanete ke skipasu pojištění zdarma
">
Zimní sporty

Ve Skiareálu Klíny dostanete ke skipasu pojištění zdarma

  • Vydáno19. listopadu 2016
Snad žádné české lyžařské středisko přes léto nelenilo a na nadcházející zimní sezonu připravilo řadu novinek. Výjimku netvoří ani rodinný areál v Krušných horách Klíny, ve kterém se aktuálně svezete na pěti modrých a červených sjezdovkách.
KlínyRanní fronta na skipas? To už je na Klínech minulostí. Od letošní zimní sezony si totiž můžete skipas koupit on-line v pohodlí domova. V ceně každého skipasu je nově i úrazové pojištění lyžaře a taktéž jeho pojištění odpovědnosti za škodu.

Další příjemnou novinkou je, že ceny skipasů nešly prudce nahoru – změnily se pouze kosmeticky a jen v hlavní sezóně. Celodenní jízdné pro dospělého v hlavní sezoně nyní stojí 440 Kč (o 10 Kč víc než v loňském roce). Denní skipas pro děti od 6 do 15 let se nemění a zůstává na 290 Kč. Děti do 6 let zde lyžují stále zadarmo.

Mimo to byl na Klínech opět posílen systém technického zasněžování, nyní zde disponují 6 novými sněžnými děly Sufag a TechnoAlpin. Nově došlo k rozšíření dojezdu sjezdovky Pařezovka k lanovce. Také Mammut bar doznal změn – na sezonu 2016/17 přichystal novou terasu a více míst k sezení. 
 

Odpočinek ve wellness

K pohodovému dni na horách patří i dobré jídlo a relax, proto bude u horní stanice lanovky a pod areálem lyžařské školy nově otevřeno venkovní občerstvení s posezením.

Skvělé zázemí nabízí hotel Emeran, kde můžet relaxovat ve wellness zoně, návštěvníkům je k dispozici finská sauna, bio-sauna, Kneippův chodník a různé druhy masáží. Pokud se v Emeranu ubytujete, můžete se před lyžováním (nebo i po něm) protáhnout a rozcvičit v posilovně.

Teď už jen zbývá doufat, že teploty i během prosince padnou pod bod mrazu, aby na Vánoce bylo jak se patří zasněženo!
Krušnohorská bílá stopa

Krušnohorská bílá stopa

Krušnohorský klub je udržovatelem strojově upravovaných běžeckých stop pro klasiku i bruslení. Nadmořská výška tras se pohybuje od 750 do 950 metrů nad mořem. Upravují se ve středisku Lesná na pomezí Mostecka a Chomutovska, v Klínech, na Dloué Louce, Bouřňáku, Fojtovicích a Telnici.

Sport areál Klíny – zábava a rekreace pro vás

Sport areál Klíny – zábava a rekreace pro vás

Rodinné středisko Sport areál Klíny v Krušných horách se rozkládá východně od centra obce Klíny v nadmořské výšce 720 m n. m. nedaleko přechodu Mníšek (Deutscheinsiedel). Sjezdovky v areálu jsou situovány severovýchodním směrem, což zaručuje na místní nadmořskou výšku dobré a stálé sněhové podmínky.