!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Ski areál Mladé Buky přichystal pro lyžaře novou lanovku
Ski areál Mladé Buky přichystal pro lyžaře novou lanovku
"> "> "> "> ">
Zimní sporty

Ski areál Mladé Buky přichystal pro lyžaře novou lanovku

Vydáno 25. listopadu 2020
Areál Mladé Buky pro letošní zimní sezónu 2020/21 přichystal svým návštěvníkům několik novinek v podobě nových zařízení a vybavení. Již v létě 2020 přibylo několik nepřehlédnutelných atrakcí, ale největší změnou v areálu je letos instalace čtyřsedačkové páteřní lanovky.
Skipark Mladé BukyAreál Mladé Buky se stal oblíbeným krkonošským rodinným areálem pro celoroční vyžití po celý den, mimo sjezdovek zde celoročně funguje bobová dráha Berty. V současné době se v Mladých Bukách usilovně pracuje na umístění čtyřsedačkové lanové dráhy na hlavní sjezdovku, která nahradí stávající vlek Buky I a Buky III. Lanovka se stane páteřním zařízením areálu, který bude kromě vleků doplňovat současná 3sedačková lanovka na Pekelský vrch.

ski mladé bukyDalší vyvolanou investicí je přesunutí dětského vleku Rozárka z důvodu kolize s výstavbou LD. Také lyžařský vlek Buky II prochází kompletní rekonstrukcí. Zimní areál Mladé Buky pro nadcházející zimní sezónu také posílí flotilu sněžných děl a probíhá rekonstrukce zasněžovacího systému.

Areál kromě atrakcí, vlastní lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení, občerstvení, včetně restaurace s pizzerií, nabízí také vlastní ubytování přímo na sjezdovce v apartmánech Čertova bouda.
Skipark Mladé Buky

Skipark Mladé Buky

Skipark Mladé Buky leží ve východních Krkonoších u města Trutnov a necelé dvě hodiny jízdy z Prahy. Tento areál oceněný čtyřmi hvězdami nabízí lyžařské vyžití rodinám s dětmi, pokročilým lyžařům, snowboardistům i freestylistům. V areálu naleznete lyžařskou školu Hellish Hill s ski servis Montana.

Další aktuality

21.1.
2021
V Jilemnici opět stojí obří sněhový Krakonoš

V Jilemnici opět stojí obří sněhový Krakonoš

Krkonoše a Podkrkonoší | Zážitky
20.1.
2021
#světovéČesko a přehrada Les Království: stavba jako z pohádky

#světovéČesko a přehrada Les Království: stavba jako z pohádky

Krkonoše a Podkrkonoší | Památky
18.1.
2021
Vydejte se na běžky do okolí Trutnova

Vydejte se na běžky do okolí Trutnova

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty