Úvod > Aktuality > Sirnaté lázně v Ostrožské Nové Vsi zkrášlí nová kolonáda
Sirnaté lázně v Ostrožské Nové Vsi zkrášlí nová kolonáda
">
Lázně a wellness

Sirnaté lázně v Ostrožské Nové Vsi zkrášlí nová kolonáda

  • Vydáno19. května 2011
Sirnaté lázně v Ostrožské Nové Vsi zahájí letošní lázeňskou sezónu velkou novinkou. V pátek 20. května zde bude slavnostně otevřena nově vybudovaná odpočinková zóna s kolonádou a kavárnou s letním posezením. Slavnostní přestřižení pásky je naplánováno na 15.00 hodinu.
Nová kolonáda má kavárnu pro téměř 100 hostů, taneční parket a zázemí pro venkovní koncerty. Součástí kolonády budou také tři obchůdky, kde se bude nabízet doplňkové zboží – lázeňské oplatky, cukrovinky či suvenýry. V lázeňském parku bude vybudován i multifunkční sportovní areál (tenis, volejbal, nohejbal, stolní tenis). Vše bude propojeno novými dlážděnými chodníky s lavičkami, slunečními hodinami a dětským hřištěm. Počítá se také s úpravou okolí sirnatých pramenů a „Slunečních lázní“, včetně vybudování stylového dřevěného altánu. Celkové náklady na vybudování nové zóny dosáhly téměř 12 milionů korun, přičemž investice byla podpořena z evropských strukturálních fondů.

Klidný odpočinek v nově vybudované kavárně a cukrárně a v okolním parku budou hostům zpříjemňovat kulturní vystoupení hudebních souborů. Již tradičně zde bude k tanci a poslechu o nedělních odpoledních hrávat krojovaná dechová hudba Novovešťanka. Slavnostní otevření lázeňské sezony a nové lázeňské kolonády bude -  jak už to na Slovácku bývá -  doprovázet tradiční moravský program – vystoupení mužských i ženských pěveckých sborů z okolí.

Sirnaté lázně byly před necelými deseti lety malé, ne příliš známé lázeňské místo, které znal jen malý okruh lázeňských hostů, většinou z nejbližšího okolí. Poté, co lázně převzala společnost ROYAL SPA, si tyto malebné lázně ležící uprostřed rozsáhlého lázeňského parku velice rychle získaly a dále získávají stále více příznivců.

Lázeňské budovy v lázních byly postupně rozšířeny a zmodernizovány, byl zařízen nový balneoprovoz, vybudován rehabilitační bazén s whirlpoolem a moderní recepce. Sirnaté lázně mají dlouholetou zkušenost v lázeňské léčbě pohybového aparátu a kožních onemocnění – lupenka, akné, ekzémy. Klienti si mohou vybrat ze široké nabídky pobytů – léčebných i relaxačních, nebo přijet do lázní jen na pár dnů, třeba na víkend.
Sirnaté lázně – lázně v srdci Moravského Slovácka

Sirnaté lázně – lázně v srdci Moravského Slovácka

Klidné a malebné prostředí Sirnatých lázní v centru Moravského Slovácka, výborné účinky lázeňských i relaxačních procedur, procházky lázeňským parkem, výlety do okolí či posezení v některém ze stovek vinných sklípků této vinařské oblasti, to vše přispěje k regeneraci těla i psychiky.

Další aktuality