Úvod > Aktuality > V Hustopečích si užijete husu i relax ve vinném wellness

V Hustopečích si užijete husu i relax ve vinném wellness

Vydáno 15. listopadu 2018 Lázně a wellness
Udělejte si cestu do Hustopečí a navštivte oslavu svatomartinských vín a husí s řemeslným jarmarkem. Letošní oslavy se konají tuto sobotu 17. listopadu 2018. A pokud se před zimou cítíte unaveně, určitě vyzkoušejte zdejší vinné wellness, vůbec první v České republice.
Martin HustopečePokud nevíte, co s volným víkendem, udělejte si cestu do Hustopečí na jižní Moravě. V sobotu 17. listopadu 2018 se zde koná oslava svatomartinských vín a husí s řemeslným jarmarkem. Ve velkém stanu na náměstí ochutnáte od 10.00 hodin svatomartinská vína a husy v doprovodu cimbálové muziky. Přesně v 11:11 hod. zazní z oken hustopečské radnice slavnostní famfáry, které ohlásí příjezd sv. Martina s družinou. Společně s ním pak návštěvníci slavností pozvednou své sklenky a letos poprvé si mladým vínem přiťuknou.

Hustopeče wellnessPrvní vinné wellness centrum naleznete v hustopečském hotelu Centro. Základem vinoterapie jsou přípravky z živých vinných kultur, ale používá se téměř vše co s vínem souvisí - bobulky, jadérka, vinný cukr či vinný olej. Hustopečské vinné wellness centrum nabízí více než 20 druhů nejrůznějších procedur. Například celotělový peeling prováděný pastou z rozdrcených jadérek. Můžete si zajít i na relaxační masáž těla vinným olejem nebo vinné zábaly z červených hroznů, které mají pozitivně působit na pokožku a při opakování fungovat i proti nadváze a celulitidě. V nabídce jsou i koupele, při nichž se do vody přidává několik deci vína či sektu.
Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Wine Wellness Hotel Centro Hustopeče

Víno a další produkty z révy se začaly v Hustopečích u Brna používat při ozdravných a relaxačních procedurách. V Hotelu Centro zahájilo provoz první vinné wellness centrum v ČR.

Další aktuality

8.10.
2014
V Lázních Lednice se otevřela nová kolonáda

V Lázních Lednice se otevřela nová kolonáda

Jižní Morava | Lázně a wellness