Úvod > Aktuality > V Hustopečích si užijete husu i relax ve vinném wellness
V Hustopečích si užijete husu i relax ve vinném wellness
"> "> "> "> ">
Lázně a wellness

V Hustopečích si užijete husu i relax ve vinném wellness

Vydáno 13. listopadu 2019
Udělejte si cestu do Hustopečí a navštivte oslavu svatomartinských vín a husí s řemeslným jarmarkem. Letošní oslavy se konají tuto sobotu 16. listopadu 2019. A pokud se před zimou cítíte unaveně, určitě vyzkoušejte zdejší vinné wellness, vůbec první v České republice.
Martin HustopečePokud nevíte, co s volným víkendem, udělejte si cestu do Hustopečí na jižní Moravě. V sobotu 16. listopadu 2019 se zde koná oslava svatomartinských vín a husí s řemeslným jarmarkem. Ve velkém stanu na náměstí ochutnáte od 10.00 hodin svatomartinská vína a husy v doprovodu cimbálové muziky. Přesně v 11:11 hod. zazní z oken hustopečské radnice slavnostní famfáry, které ohlásí příjezd sv. Martina s družinou. Společně s ním pak návštěvníci slavností pozvednou své sklenky a letos poprvé si mladým vínem přiťuknou.

Pwellnessrvní vinné wellness centrum naleznete v hustopečském hotelu Centro. Základem vinoterapie jsou přípravky z živých vinných kultur, ale používá se téměř vše co s vínem souvisí - bobulky, jadérka, vinný cukr či vinný olej. Hustopečské vinné wellness centrum nabízí více než 20 druhů nejrůznějších procedur. Například celotělový peeling prováděný pastou z rozdrcených jadérek. Můžete si zajít i na relaxační masáž těla vinným olejem nebo vinné zábaly z červených hroznů, které mají pozitivně působit na pokožku a při opakování fungovat i proti nadváze a celulitidě. V nabídce jsou i koupele, při nichž se do vody přidává několik deci vína či sektu.
Wine Wellness Hotel Amande

Wine Wellness Hotel Amande

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích, ale jen jedna z nich se může kromě vinic pyšnit i mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v událost Slavnosti mandloní a vína. U nás v Hotelu Amande takovou slavností může být každý den.

Další aktuality