Úvod > Aktuality > Provoz Zoo v Děčíně zůstává pro návštěvníky neomezen
Medved v Zoo Decín
"> Medved v Zoo Decín
Příroda

Provoz Zoo v Děčíně zůstává pro návštěvníky neomezen

  • Vydáno6. června 2013
Zoologická zahrada v Děčíně si je vědoma toho, jak je nyní důležité držet při sobě a vzájemně si pomáhat, proto od čtvrtka 6. června nabízí dětem vstup zdarma.
Zoo DěčínZoologická zahrada Děčín vyzývá proto babičky, tety a další příbuzné… prostě všechny ty, kteří nemohou při povodni pomoci jinak, než například tím, že odlehčí postiženým hlídáním dětí, aby zvážili nynější mimořádnou nabídku. Od čtvrtka 6. 6. panuje až do odvolání v zoo zvláštní režim – děti (od 3 do 15 let) mají do odvolání vstup do zoo zdarma. Pro ty, kteří potřebují zajistit program pro své děti ve ve čtvrtek 6. 6. a v pátek 7. 6.v zoo otevřeno až do 18 hodin, k dispozici zde bude průvodce, který bude zhruba v hodinových intervalech provázet skupiny dětí s doprovodem po zoo zdarma.

Nabídky mohou využít i školy a školky, které plánují omezit na tyto dny svůj provoz. Nejde však o dočasné hlídání dětí. Dle návštěvního řádu, nesmí do zoo děti do 8 let bez doprovodu osoby starší 15 let. Dobrou zprávou je, že je již k dispozici také Občerstvení U Kamzíka.

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.