Úvod > Aktuality > Prohlédněte si písečné sochy filmových hrdinů v brněnském Velkém Špalíčku
Prohlédnete si písecné sochy filmových hrdinu v brnenském Velkém Špalícku
"> Prohlédnete si písecné sochy filmových hrdinu v brnenském Velkém Špalícku "> Tvorba soch zabrala sedm dní a sedm nocí "> Výstava soch v lobby Velkého Špalícku je k videní v prubehu celého listopadu
Zážitky

Prohlédněte si písečné sochy filmových hrdinů v brněnském Velkém Špalíčku

  • Vydáno19. listopadu 2014
Nevíte, kam s dětmi o víkendu? Zajděte se podívat na unikátní výstavu písečných soch známých filmových postav, které v nově zrekonstruovaném multikině Cinema City Velký Špalíček vytvořil český sochař Tomáš Bosambo a děti ze ZUŠ J. Kvapila. K vidění jsou populární dětské postavičky, například Včelka Mája nebo nebo tučňáci z Madagaskaru.
Cinema City Velký ŠpalíčekUkázat, že moderní multikino nejsou jen sály s promítacími plátny, ale místo, které přeje zábavě v každé podobě – takový byl cíl autorů jedinečné výstavy soch z písku a vody, která znázorňuje oblíbené hrdiny filmového plátna.

Tvorba soch v brněnském multikině Velký Špalíček zabrala sedm dní a sedm nocí a kromě sochaře Tomáše Bosamba se na ní podílely i děti z brněnské umělecké školy. Výstava soch v lobby Velkého Špalíčku je k vidění v průběhu celého listopadu a návštěvníci v rámci ní mohou obdivovat například hrdinku stříbrného plátna Včelku Máju a její přátele, Simpsonovy, Hulka nebo tučňáky z Madagaskaru.

Znovuotevřený brněnský Velký Špalíček prošel před nedávnem kompletní rekonstrukcí
a návštěvníkům nyní nabízí u filmových zážitků mnohem větší pohodlí. Nový a modernější je interiér sálů, lobby i toalety.
5D Cinema Maxim Brno OC Letmo

5D Cinema Maxim Brno OC Letmo

5D Cinema MAXIM může být právem považováno za jednu z nejlepších forem zábavy. Návštěvníci v 5D Cinema MAXIM se dostanou do světa iluzí a neuvěřitelných pocitů. Tento skvělý zážitek můžete prožít nejen v Brně, ale i v dalších městech v České republice a na Slovensku.

Další aktuality

24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
20.9.
2022
Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Oskorušobraní bude o víkendu opět na Travičné

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika
19.9.
2022
Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Klasická hudba oživí Lednicko-valtický areál

Jihomoravský kraj | Kultura