Úvod > Aktuality > Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava

Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava

Vydáno 30. května 2018 Příroda
Přijďte na Den dětí do Zoo Jihlava! V neděli 3. června bude od 10 do 16 hodin připraven doprovodný program v areálu zoo pro všechny návštěvníky. Těšit se můžete na zábavnou soutěžní stezku "Ze života zvířat" anebo virtuální realitu v centru PodpoVRCH.

Zoo JihlavaV neděli 3. června bude od 10 do 16 hodin připraven doprovodný program v areálu Zoo Jihlava pro dětské návštěvníky. Dětský den bude v zoo zdarma v rámci běžného vstupného.

Projít si můžete například zábavnou soutěžní stezku pro rodinné týmy "Ze života zvířat". Každý dětský účastník získá drobnou odměnu a všechny týmy budou zařazeny do slosování o zajímavé ceny (vstupenky do Vodního ráje, Šiklova mlýna, propagační předměty ze zoo a další…).

K vidění bude také "Silent forest – Ztichlý les", výstava výtvarných prací žáků MŠ a ZŠ v africké vesnici Matongo. V centru PodpoVRCH bude možnost vyzkoušet si virtuální realitu.

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zoo Jihlava - připravte se na zážitek

Zahrada je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Lanové centrum ZOO Jihlava-praLEZ

Od 29. dubna 2011 je v jihlavské zoologické zahradě otevřeno první jihlavské lanové centrum, které je určené návštěníkům zoo. V cípu zoologické zahrady sousedícím s letním kinem vznikly ve větvích stromů dva okruhy.