Úvod > Aktuality > Pec pod Sněžkou bude o víkendu hostit Evropský pohár ve snowboardingu

Pec pod Sněžkou bude o víkendu hostit Evropský pohár ve snowboardingu

Vydáno 13. března 2019 Zimní sporty
V sobotu 16. března 2019 se v Peci pod Sněžkou odehraje jeden ze závodů Evropského poháru ve snowboardingu. Závodníci i závodnice se utkají v disciplíně zvané slopestyle, která je divácky nejlákavější. Uvidíte tak ty nejlepší snowboardisty a snowboarďačky Evropy na railech, bednách a několik metrů vysokých skocích, při kterých zamrazí.
snowboard pecEvropský pohár ve snowboardingu - Snickers Europa Cup, závod ve freestyle se uskuteční v sobotu 16. března 2019 v Peci pod Sněžkou. Závodit se bude v olympijské disciplíně slopestyle a součástí každého závodů bude také soutěž Best Trick o nejlepší trik na skoku, nebo railu, který si jezdci sami určí. Závodů se zúčastní také všichni naši reprezentanti v čele s olympioniky Šárkou Pančochovou a Petrem Horákem. Na startu naopak bude chybět Kateřina Vojáčková, která se zotavuje po operaci kotníku.

pohár pec pod sněžkouProgram Snicker FIS Europa Cupu začíná ve čtvrtek 14. března příjezdy prvních jezdců, kteří budou mít ve čtvrtek a pátek možnost trénovat na sobotní závod. Závod Evropského poháru se pojede v sobotu 16. března, kdy finále v olympijské disciplíně Slopestyle je na programu ve 13 hod. Vstup na akci je zdarma. Doprovodný program bude v centru Pece pod Sněžkou v klubu Klondike, kde od 20:00 hodin zahrají oblíbení DJs Akvamen a Robot.

Snowboardový víkend uzavře nedělní finálový závod Českého poháru Snowboard Zezula Tour, který se pojede jako mistrovství ČR ve slopestylu ve věkových kategoriích děti, junioři a dospělí.
Areál Pec pod Sněžkou

Areál Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je známá nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Lyžařský areál nabízí lyžování na 14,1 km sjezdovek.

Další aktuality

11.10.
2019
Novinky ve SkiResortu Černá Hora – Pec pro letošní zimu

Novinky ve SkiResortu Černá Hora – Pec pro letošní zimu

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty
9.4.
2019
Mapa republiky roztaje asi až v červenci

Mapa republiky roztaje asi až v červenci

Krkonoše a Podkrkonoší | Zimní sporty