Úvod > Aktuality > Olympijský park Pardubice na 60 sportovních disciplín
Olympijský park Pardubice na 60 sportovních disciplín
">
Letní sporty

Olympijský park Pardubice na 60 sportovních disciplín

  • Vydáno12. srpna 2016
Letošní léto se nese v rytmu letních olympijských her, které probíhají od 5. srpna v brazilském Riu. Jak je již i v České republice zvykem, každá olympiáda je doprovázena speciálními programy, tzv. olympijskými parky, díky nimž se můžete přenést do atmosféry olympijských her, přestože probíhají 10 000 km daleko. Jedním z měst, ve kterém takový olympijský park najdete, jsou i východočeské Pardubice.
Od 5. do 21. srpna ožívá tak celé historické centrum města Pardubice, zejména pak park Na Špici. Cílem olympijského parku nebude jen fandění a oslavy získaných medailí, park byl zorganizován také za účelem prezentace sportu a dalších aktivit, které se ho týkají. Zúčastnit se můžete cca 60 sportovních disciplín. Na doprovodném programu tohoto projektu plného zábavy i odpočinku spolupracuje s Kulturním centrem města Pardubice i obchodní centrum Palác Pardubice, kde se tak od 6. srpna můžete těšit různým aktivitám. Následující dvě neděle budou patřit dětem, připravena je pro ně pohádka a sportovní aktivita nebo v týdnu i oblíbený hokej. Pro dospělé zákazníky je v týdnu připraven například badminton nebo si mohou vychutnat hudební nebo taneční představení.

Po celou dobu Letních olympijských her 2016 tak můžete navštívit a vychutnat si doprovodný program v rámci Olympijského parku Pardubice i v OC Palác Pardubice. Vyrazte tedy nasávat olympijskou atmosféru a hlavně se bavte!

Další aktuality