Úvod > Aktuality > Od 1. července je opět otevřena Malostranská mostecká věž
Od 1. července je opět otevřena Malostranská mostecká věž
"> "> "> ">
Památky

Od 1. července je opět otevřena Malostranská mostecká věž

  • Vydáno30. června 2013
Malostranská mostecká věž nabízí neobyčejný výhled na Prahu. V současné době ji můžete vidět v její autentické podobě z 15. století. Navíc si v rámci vstupného na věž můžete během července a srpna každou sobotu od 18 hodin a v září od 17 hodin poslechnout koncert Tuba Trombonum – Trubači nad Karlovým mostem. Jde o hodinovou produkci, která bude slyšet i na úrovni mostu.
Cena základní vstupenky na věž je 75 Kč, snížené vstupné 55 Kč a vstupné pro rodiny za 210 Kč. Dále jsou připraveny zvýhodněné vstupenky pro návštěvu všech věží ve správě muzea. Na podzim tu najdete část  výstavy na téma Kdo se bojí, nesmí do Prahy, která proběhne ve většině objektů ve správě Muzea hlavního města Prahy.
Malostranská mostecká věž v Praze

Malostranská mostecká věž v Praze

Malostranská mostecká věž nabízí neobyčejně krásný výhled na Prahu. V současné době ji mohou vidět návštěvníci v její autentické podobě z 15. století a navíc se dočkají i koncertů.

Muzeum hlavního města Prahy – uzavřeno z důvodu rekonstrukce

Muzeum hlavního města Prahy – uzavřeno z důvodu rekonstrukce

Muzeum hlavního města Prahy je od června 2020 do podzimu 2023 uzavřeno z důvodu generální rekonstrukce objektu. Po 120 letech fungování muzea je nezbytné komplexně obnovit interiéry, a to i s technickým a bezpečnostním zařízením. Ostatní budovy muzea jsou pro veřejnost otevřeny.