Úvod > Aktuality > O Halloweenu ožijí v muzeu Grévin duše voskových figurín!
O Halloweenu ožijí v muzeu Grévin duše voskových figurín!
"> O Halloweenu ožijí v muzeu Grévin duše voskových figurín! "> Od pátku 31. ríjna do nedele 2. listopadu se muzeum Grévin promení ve velký svet kouzel "> Ten, kdo o Halloweenu nosí celý den kalhoty naruby, spatrí o pulnoci carodejnici
Zážitky

O Halloweenu ožijí v muzeu Grévin duše voskových figurín!

  • Vydáno27. října 2016
Bojíte se rádi? Muzeum voskových figurín Grévin pro své návštěvníky opět připravilo akci se speciálním programem. Poslední říjnový víkend 28.-31. října 2016 od 19:00 do 23:00 hodin speciální halloweenské večery. Muzeum se promění ve strašidelné místo, kde se budete bát jako v opravdovém hororu. V pátek 28.10. připravuje muzeum unikátní halloweenské divadelní představení pro děti i dospělé. V sobotu 29.10. se na vás těší herci z filmu Zdeňka Trošky Strašidla.V neděli 30.10. a v halloweenské pondělí 31.10. se u nás setkáte s hvězdami muzikálu Drákula, zazpívají Pepa Vágner a Kamila Nývltová.
Halloween v GrévinuPodle tradice ten, kdo o Halloweenu nosí celý den kalhoty naruby, spatří o půlnoci čarodějnici. Máme pro vás dobrou zprávu, letos oblečení obracet nemusíte! Čarodějnice a černokněžníky potkáte v muzeu voskových figurín Grévin, na půli cesty mezi Prašnou bránou a Staroměstským náměstím, v Celetné 15 v Praze.

Prodloužený víkend bude v Grévinu opravdu děsivý a speciální program za speciální halloweenské vstupné 250 Kč je připraven od 19:00 do 23:00 hodin!

Ve vstupní hale bude vyhrávat Zombie Band a další zombie vezmou všechny zájemce na děsivě zábavnou prohlídku. Stanete se svědky výroby zombie hvězd a každý den od 20.30 hodin je pro vás připraveno vystoupení nejrůznějších hvězd.

ČarodějniceBudoucnost se v předvečer všech svatých předpovídala odpradávna. Třeba skotské dívky věřily, že na Halloween spatří portrét svého nastávající manžela, když pověsí před oheň mokré prostěradlo.

Uvnitř se pak můžete za svitu svíček z vydlabaných dýní tváří v tvář střetnout s nejslavnějšími osobnostmi historie, třeba Karlem IV., Albertem Einsteinem nebo Janem Husem. V muzeu Grévin tak nejlépe oslavíte Halloween, při kterém se lidé přeci mohou setkávat s dušemi dávno zemřelých.

Navíc bude v expozici řádit „Super děsivý tým“ – šílený vědec, patolog gentleman a děsivý doktor čekají na vaši pomoc, aby vytvořili další strašlivé zombie a jiné děsivé hvězdy Halloweenu. Mistři strašidelného malování na obličej pomohou všem zapadnout do strašidelného muzea a hudební skupiny v hale vytvoří děsivou atmosféru, na kterou nikdy nezapomenete!