!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Nejkouzelnější ubytování v Česku nabízí brněnský hotel Anybody

Nejkouzelnější ubytování v Česku nabízí brněnský hotel Anybody

Vydáno 4. října 2019 Ubytování
Brněnský zážitkový hotel Anybody se 3. října 2019 oficiálně stal Nejkouzelnějším místem v České republice, kde se můžete ubytovat. Takový je titul absolutního vítěze populárního projektu Amazing Places, který v Česku a na Slovensku mapuje obdivuhodné hotely, penziony či chalupy a například na Facebooku má v tuto chvíli bezmála 190 tisíc sledujících uživatelů.
Hotel AnybodyČlenové pořadatelského týmu v hodnocení zohledňovali nápad, realizaci, atmosféru, přístup personálu k hostům i poměr cena/výkon. Brněnský hotel Anybody zvítězil díky unikátnímu konceptu, který jinde v Česku, a nejspíš ani na světě, neexistuje. Cílem projektu Amazing Places je inspirovat Čechy k cestování v tuzemsku a výběrem kultivovat tuzemské prostředí hospitality.

AnybodyHotel Anybody je umístěn v prostorách památkově chráněného paláce na brněnském Zelném trhu a
nabízí deset pokojů. Každý pokoj je unikátní svým vybavením a ztvárněním, jemuž byl předlohou vždy jeden film z období 60. let minulého století. Hosté se tak převtělují do postav inspirovaných ikonickými snímky, jakými jsou například Zvětšenina, Poslední tango v Paříži, Muž z Acapulca, Snídaně u Tiffanyho nebo James Bond: Goldfinger. Slouží jim k tomu funkční rekvizity, audio scénáře namluvené herci z Národního divadla Brno, kostýmy a další gamifikační prvky. Celá „hra“ v pokoji je designována primárně pro partnerské páry. Nosným pilířem návštěvy hotelu se tím pádem stává interakce mezi ubytovanou dvojicí. Hotel tak nepřímo hosty ponouká, aby čas trávili spolu, intenzivně, a třeba se i dostali do nevšedních či neznámých situací.

AnybodyAnybody funguje od začátku tohoto roku, na jeho tvorbě pracoval 15členný tým kreativců čítající
například scénáristu, scénografa, psychology, vývojáře i gaming expertku. K provozu hotel využívá moderní technologie. Hosté se ubytovávají zadáním údajů u venkovního on-line kiosku. Herní scénář (dostupný v české nebo anglické verzi), stejně jako hudbu či intenzitu a barevnost osvětlení pokoje, ovládají tabletem. V případě dotazů je nepřetržitě k dispozici teleconcierge. Za hotelem Anybody stojí brněnská gastronomická skupina Lidi z Baru, která je vyhlášená kreativním přístupem k provozování svých podniků.
Hotel Anybody v Brně - nejkouzelnější místo v ČR, kde se můžete ubytovat

Hotel Anybody v Brně - nejkouzelnější místo v ČR, kde se můžete ubytovat

Brněnský podnik Anybody slibuje podobně nepředvídatelné zážitky i v prostředí hotelu. Podle ankety Amazing Places se brněnský zážitkový hotel stal nejkouzelnějším místem v České republice, kde se můžete ubytovat.

Další aktuality