Úvod > Aktuality > Na výstavišti v Lysé nad Labem proběhne již 50. výstava Zemědělec

Na výstavišti v Lysé nad Labem proběhne již 50. výstava Zemědělec

Vydáno 19. března 2019 Zážitky
Oslava prvních jarních dnů proběhne od 20. do 24. března na výstavišti v Lysé nad Labem. Bude se zde totiž konaz již 50. ročník oblíbené výstavy Zemědělec, která bude opravdu velkolepou oslavou přicházejícího jara. Jubilejní pokračování největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události v Polabí nabídne široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku.
ZahradaNa výstavě Zemědělec si od 20. do 24. března na své přijde jak laická, tak i odborná veřejnost. Více než dvě stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů nabídnou návštěvníkům to nejlepší ze svého sortimentu. Květiny, osiva, stromky, keře, cibuloviny, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky, skleníky, pařníky, zahradní nábytek, pergoly, zahradnické pomůcky i nejnovější trendy v zahradní a zemědělské technice.

KoněSoučástí této národní výstavy zemědělství, zahrádkářství a potravinářství je už řadu let neméně tradiční prodejní výstava Jaro s koňmi, jejíž dvacáté výročí okoření veletržní novinka, kterou je Koňský trh. Nebude chybět ani další ročník aranžerské soutěže Polabský motýl 2019 na téma “Jubileních 50”. Tato soutěž proběhne 20. 3. a je určena především mladým talentům z řad studentů odborných škol a učilišť.

dechovkaTřešničkou na dortu bude Festival dechovky, který návštěvníkům v průběhu všech pěti dnů výstavy Zemědělec představí mnoho zvučných jmen dechovkových orchestrů. Návštěvníci se mohou těšit například na Moravanku, Babouky, Krajanku, Kmochovku, Táboranku, Květovanku, Stříbrňanku a také zahraniční soubory. Přijďte přivítat jaro s plnou parádou na lyské výstaviště!

Vstupné je 120 korun pro dospělé a 80 Kč pro seniory a děti od 15 let.
Výstaviště Lysá nad Labem

Výstaviště Lysá nad Labem

Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r. o., je jediným soukromým subjektem toho druhu v České republice. V současné době má výstaviště v průběhu roku ve své dramaturgii 31 výstav v 19 termínech.