Úvod > Aktuality > Na střeše Galerie Harfa si v sobotu užijete piknik i cirkus
Na streše Galerie Harfa si v sobotu užijete piknik i cirkus
"> Na streše Galerie Harfa si v sobotu užijete piknik i cirkus "> Sladký a sveží piknik se na streše Galerie Harfa uskutecní v sobotu 30.8. 2014 od 11:00 do 18:00 hodin "> Predstavení skupiny Mistral vypukne v 19:00 hodin a vstupné na nej je zdarma
Zážitky

Na střeše Galerie Harfa si v sobotu užijete piknik i cirkus

  • Vydáno27. srpna 2014
V Galerii Harfa to na konci léta opravdu žije! V sobotu 30. srpna pořádá na střeše nejen piknik pro opravdové gurmány, ale proběhne také cirkusové vystoupení. Skupina Mistral, jež přináší svým fanouškům celou řadu artistických vystoupení již od roku 2005, vystoupí s představením nesoucím se ve stylu klasických cirkusových kousků.

KnedlíkyV sobotu 30. srpna se v odpoledních hodinách na střeše Galerie Harfa uskuteční letní Gurmánský piknik, na kterém budou moci milovníci gurmánských specialit ochutnat jedinečné pokrmy, připravené z lokálních sezónních surovin. A protože srpen je měsícem melounů, švestek, hub a okurek, můžete se těšit právě na speciality z nich!

Poté, co ochutnáte například opilý meloun, švestkové knedlíky, bavorské vdolky, houbovou smaženici nebo domácí kyselé okurky s houbovými řízky, si užijete dechberoucí vystoupení členů skupiny Mistral. Předvedou úžasné akrobatické cviky v neuvěřitelných výškách. Dále se těšte na velkého kouzelníka a iluzionistu, odvážného indického fakíra, milého a veselého klauna a závěrečnou ohnivou show. Nahlédnout můžete také do pravěkého světa dinosaurů – do Dinoparku, kde se mimo jiné svezete virtuální ponorkou a setkáte se s jedním z největších vodních dravců druhohor a skutečným vládcem moří – nebezpečným Kronosaurem.

Sladký a svěží piknik se na střeše Galerie Harfa uskuteční v sobotu 30.8. 2014 od 11:00 do 18:00 hodin a celý bude pod taktovou profesionálů z naší restaurace Culinary Aroma. Představení skupiny Mistral vypukne v 19:00 hodin a vstupné na něj je zdarma. Ti, kteří se v Galerii Harfa zdrží déle, se mohou od 21:00 hodin podívat na film Tomáše Vorla Kouř. Promítání je součástí programu Letní scény Harfa, která po celé léto uváděla divadelní představení a filmová promítání právě na střeše Galerie Harfa.

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark Harfa Praha – zábava na střeše

DinoPark najdete na střeše obchodního centra Galerie Harfa v Praze poblíž O2 arény. Seznámíme vás zábavnou a atraktivní formou s informacemi o vývoji života na Zemi, jednotlivými druhy živočichů a děti si mohou zahrát na paleontology. Čekají na vás malí T-Rexové, hraví Allosauři a další drobotina.