Úvod > Aktuality > Přijďte se bavit a hodovat na Statek Bernard
Přijďte se bavit a hodovat na Statek Bernard
"> "> "> ">
Životní styl

Přijďte se bavit a hodovat na Statek Bernard

  • Vydáno4. března 2022
Užijte si svělý den v krásném prostředí na statku Bernard v Královském Poříčí nedaleko Sokolova. V sobotu 5. března 2022 se na statku bude konat pravý staročeský masopust se zabijačkou a rejem masek.
Královské PoříčíSobota 5. března 2022 bude v Královském Poříčí patřit tradičním masopustním oslavám. Obcí projde karnevalový průvod masek, jehož cílem bude Statek Bernard, kde návštěvníky bude tradičně čekat pravá venkovská veselice spojená se zabijačkovými hody, lidovou tancovačkou a zábavou nemající široko daleko obdoby. V 11 hodin se sejdou masky přímo na nádvoří Statku Bernard. Bude se nabízet drobné občerstvení, zvolí se král masopustu a budou oceněny nejnápaditější masky!

ŘezníkZúčastněte se také vy – přijďte v kostýmu a užijte si pravý venkovský karneval! Nasajte nezaměnitelnou atmosféru tradičních masopustních rejů, čeká vás kulturní lidový program – muzika, divadlo a soutěže. Na závěr bude slavnostně pohřbena masopustní basa.

Srdečně jste také zváni na jedinečné zabíjačkové hody! Starobylý masopustní jarmark, který je pojmut jako velká oslava jídla, bude nabízet vybrané uzeniny, sýry, perníky, pražené oříšky, trdelníky a spoustu dalších dobrot!
Statek Bernard – centrum řemesel a zábavně naučné centrum řeky Ohře

Statek Bernard – centrum řemesel a zábavně naučné centrum řeky Ohře

Statek Bernard v Královském Poříčí leží uprostřed světoznámého lázeňského trojúhelníku, pouhých 10 minut autem od Karlových Varů. Najdete zde Centrum tradičních řemesel a zábavně naučné centrum řeky Ohře.