Úvod > Aktuality > Muzeum Karla Zemana připravilo velikonoční hledání dinosauřích vajec!

Muzeum Karla Zemana připravilo velikonoční hledání dinosauřích vajec!

Vydáno 16. dubna 2019 Kultura
Ve čtvrtek 18. dubna 2019 proběhnou již tradiční oslavy jara v Muzeu Karla Zemana. Návštěvníci se mohou těšit na velkou velikonoční soutěž o hodnotné ceny v podobě pátrací hry, ve které jde o to, najít ukrytá dinosauří vejce. Stačí sledovat indicie, luštit hádanky a plnit dobrodružné úkoly pro celou rodinu.

Dinosauří vejceInteraktivní Muzea Karla Zemana na pražské Kampě láká všechny milovníky zábavy a dobrodružství ve čtvrtek 18. dubna do muzea, kde bude probíhat velká rodinná hra s názvem Pravěké Velikonoce. Od 10:00 do 18:00 hodin si na pokladně muzea vyzvednete ke vstupence první část mapy parku, kde dinosauři hnízdí. Zbylé tři části najdete v expozici a jejím blízkém okolí. Stačí sledovat indicie, luštit hádanky a plnit dobrodružné úkoly pro celou rodinu.

Kompletní mapa vám ukáže umístění tří hnízd plných dinosauřích vajec. V každém z nich se skrývá tajný kód, za který dostanete v muzeu dárek. Každý hráč může na mapu nalepit jeden kód a vysoutěžit jeden dárek. Rodina tak může vysoutěžit až čtyři výhry. Každé ulovené vajíčko v sobě skrývá kód k dárku, který si můžete vyzvednout v místnosti Filmohraní s vchodem z muzejního dvora. Každý dobrodruh může na mapu nalepit jeden kód. Připraveno je pro vás přes 300 výher. Tak lovu zdar!

Muzeum Karla Zemana v Praze - filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana v Praze - filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s původními Zemanovými nákresy filmových scén, fotodokumentací z realizace filmů a jeho filmovými postupy.