Úvod > Aktuality > Muzeum Karla Zemana připravilo velikonoční hledání dinosauřích vajec!
Muzeum Karla Zemana připravilo velikonoční hledání dinosauřích vajec!
"> ">
Kultura

Muzeum Karla Zemana připravilo velikonoční hledání dinosauřích vajec!

  • Vydáno16. dubna 2019
Ve čtvrtek 18. dubna 2019 proběhnou již tradiční oslavy jara v Muzeu Karla Zemana. Návštěvníci se mohou těšit na velkou velikonoční soutěž o hodnotné ceny v podobě pátrací hry, ve které jde o to, najít ukrytá dinosauří vejce. Stačí sledovat indicie, luštit hádanky a plnit dobrodružné úkoly pro celou rodinu.

Dinosauří vejceInteraktivní Muzea Karla Zemana na pražské Kampě láká všechny milovníky zábavy a dobrodružství ve čtvrtek 18. dubna do muzea, kde bude probíhat velká rodinná hra s názvem Pravěké Velikonoce. Od 10:00 do 18:00 hodin si na pokladně muzea vyzvednete ke vstupence první část mapy parku, kde dinosauři hnízdí. Zbylé tři části najdete v expozici a jejím blízkém okolí. Stačí sledovat indicie, luštit hádanky a plnit dobrodružné úkoly pro celou rodinu.

Kompletní mapa vám ukáže umístění tří hnízd plných dinosauřích vajec. V každém z nich se skrývá tajný kód, za který dostanete v muzeu dárek. Každý hráč může na mapu nalepit jeden kód a vysoutěžit jeden dárek. Rodina tak může vysoutěžit až čtyři výhry. Každé ulovené vajíčko v sobě skrývá kód k dárku, který si můžete vyzvednout v místnosti Filmohraní s vchodem z muzejního dvora. Každý dobrodruh může na mapu nalepit jeden kód. Připraveno je pro vás přes 300 výher. Tak lovu zdar!

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s původními Zemanovými nákresy filmových scén, fotodokumentací z realizace filmů a jeho filmovými postupy.