Úvod > Aktuality > Lví safari ve Dvoře Králové je otevřeno už jen do 6. října

Lví safari ve Dvoře Králové je otevřeno už jen do 6. října

Vydáno 4. října 2019 Příroda
O jeden týden prodloužil v letošním roce svou hlavní sezonu dvorský Safari park. Díky tomu zůstávají až do neděle 6. října otevřeny brány Afrického a Lvího safari. Do první říjnové neděle bude Lví safari přístupné každý den od 9:00 až 17:00 hodin. Na cestu mezi lvy se můžete vydat ve svém vlastním automobilu nebo v Afrika trucku.
Lví SafariDo konce prvního říjnového týdne nadále pokračuje víkendový provoz nejen lvího safari, ale také večerního safari a večerních prohlídek pro veřejnost. Pokladny safari parku jsou v tomto období otevřeny až do 18. hodiny. Těm, kteří v zahradě budou chtít zůstat déle, ovšem Safari park Dvůr Králové nebrání. V areálu je možné zůstat až do 22. hodiny a odejít samostatnými turnikety.

Brány Safari parku se otevírají v 9:00 hodin a na poslední vyjížďku je možné vyrazit v 17:30. Jízdní řády Safaribusů ani Afrika trucků nejsou pevně dány. Na přesném čase odjezdu se návštěvník domluví vždy na pokladně, kde mu budou místa zarezervována dle dostupných kapacit. Jízdy do safari není možné rezervovat dopředu. Afrika truck vyjde na 80 korun, jízda ve vlastním voze pak na 240 Kč.

Hlavní letní sezona bude ukončena v neděli 6. října, od pondělí 7. října do dubna 2020 nebude Africké a Lví safari v provozu.
Safari Park Dvůr Králové - Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové - Afrika na dlani

Rádi vzpomínáte na své dětství a výlety do zoo? Ukažte i svým dětem svět plný vzrušujících zážitků. Nebo vyrazte sami a užijte si Safari Park! Nechte se unést iluzí Afriky při pohledu na velká stáda zvířat. Můžete se dokonce stát ošetřovatelem v zoo nebo bydlet ve stylovém hotelu či kempu.

Lví safari v Zoo Dvůr Králové

Lví safari v Zoo Dvůr Králové

Lví safari vzniklo ve svahu nad bývalým pavilonem lvů. Smečka lvů se tam zcela volně pohybuje po rozlehlé oplocené pláni, zatímco návštěvníci mezi nimi mohou projíždět buď ve speciálně upravených vozech zoo nebo ve vlastním autě. Safari bylo oficiálně otevřeno v červenci 2015.

Ošetřovatelem v zoo Dvůr Králové

Ošetřovatelem v zoo Dvůr Králové

Pohlaďte si žirafu, podejte ruku lemurovi, nebo nakrmte šelmy. Staňte se na jeden den jedním z nás a poznejte zákulisí zoo a každodenní život exotických zvířat. Být ošetřovatelem zvířat možná je dětským snem vašich blízkých a vy jim ho můžete splnit.

Další aktuality

19.10.
2019
Krkonošské Roprachtice jsou místem nádherných výhledů

Krkonošské Roprachtice jsou místem nádherných výhledů

Krkonoše a Podkrkonoší | Příroda
7.10.
2019
Na Zvičině se bude zavírat letní sezóna

Na Zvičině se bude zavírat letní sezóna

Krkonoše a Podkrkonoší | Příroda