Úvod > Aktuality > Lázně Velké Losiny otevírají venkovní areál
Lázně Velké Losiny otevírají venkovní areál
"> "> ">
Lázně a wellness

Lázně Velké Losiny otevírají venkovní areál

  • Vydáno22. dubna 2016
V termálním parku ve Velkých Losinách se podařilo dokončit veškeré terénní práce a v pátek 29. 4. 2016 se zde otevírá venkovní areál! Užít si tak můžete jarní koupání venku v jedinečných termálních vodách o teplotě 36,8°C.
Termály LosinyNávštěva termálního parku Termály Losiny nadchne milovníky relaxace, páry hledající aktivní odpočinek i rodiny s dětmi. Venkovní areál disponuje čtyřmi termálními bazény. Namožené a unavené svaly uvolníte ve dvou relaxačních bazénech s hydromasážními sedátky a lehátky. Zdravý pohyb ve vodě, který je šetrný k vašemu tělu, si dopřejete v aktivním bazénu. Nejmenší návštěvníci si zařádí v dětském brouzdališti.

Samozřejmě nechybí ani vodní atrakce – tobogán, deštník, vodní trysky, hřib a chrliče. Každý ocení krásné výhledy z letní pergoly a možnost ukrýt se před sluncem v příjemných denních apartmánech. Osvěžující občerstvení si můžete dopřát v letním venkovním kiosku. 

Termální park je ideálním místem také pro letní dovolenou. Nachází se v rozsáhlém lázeňském parku Termálních lázní Velké Losiny. Historie zdejšího lázeňství sahá až do 16. století. Termální sirné prameny mají léčebné účinky na pohybový aparát, nemoci neurologické a kožní.
Areál zdraví ve Velkých Losinách

Areál zdraví ve Velkých Losinách

Areál zdraví ve Velkých Losinách, nedaleko zámku na louce vedle hlavní silnice, nabízí sportovní i kulturní vyžití. Můžete si zde zahrát míčové hry, ale také zlepšit svou fyzičku na několika strojích pod širým nebem. Děti se vyřádí na prolézačkách či v dětském koutku.

Lázeňský hotel Eliška ve Velkých Losinách

Lázeňský hotel Eliška ve Velkých Losinách

Termální lázně Velké Losiny patří mezi nejznámější a nejstarší moravské lázně s dlouholetou tradicí. Historie lázeňství ve Velkých Losinách sahá až do 16. století. Dnešní lázně tak navazují na ty nejlepší tradice s využitím nejmodernějších léčebných postupů a metod.

Termální park – Termály Losiny

Termální park – Termály Losiny

Unikátní spojení relaxace, regenerace, odpočinku a blahodárné termální vody – jedinečný termální park, který v České republice nemá obdoby. Venkovní areál termálního parku nabízí čtyři venkovní bazény a vevnitř naleznete dalších pět. Jako jediný u nás nabízí bazény napuštěné přírodní termální vodou.