Úvod > Aktuality > Kudy z nudy vydává svou druhou knihu

Kudy z nudy vydává svou druhou knihu

  • Vydáno23. listopadu 2010
Právě vychází druhá kniha oblíbeného portálu České centrály cestovního ruchu – CzechTourism Kudy z nudy. Tentokrát přináší 215 tipů na rodinné výlety po celé České republice. Přehled všech nejtrendy rodinných turistických atraktivit je k dostání ve všech dobrých knihkupectvích.
V nové knize najdete na téměř 150 stránkách tipy na výletní místa, kde se rozhodně nebudou nudit děti ani dospělí. Její tvůrci vás pozvou do zoologických zahrad, dinoparků, na hrady a zámky, do aquaparků, archeoparků, westernových městeček, interaktivních heren, na rozhledny,  do lanových center či muzeí.
 
Aby bylo vaše cestování co nejpohodlnější je u každého tipu navíc také mapka a podrobné kontakty, včetně informací o otvírací době. Knížka vám poslouží jako spolehlivý průvodce pro dovolenou nebo prodloužený víkend v libovolném místě České republiky. Jednotlivá turistická lákadla jsou totiž seřazena podle 17 turistických regionů.
 
Obliba stránek Kudy z nudy, psaných v češtině i angličtině, neustále roste. V roce 2009 si návštěvníci na tomto portálu zobrazili dvacet milionů stránek, což bylo třikrát více než v roce 2008. Letos se očekává nárůst o dalších deset milionů zobrazení.