Úvod > Aktuality > Královédvorská zoo právě otevírá velký lanový park
Královédvorská zoo právě otevírá velký lanový park
">
Příroda

Královédvorská zoo právě otevírá velký lanový park

  • Vydáno13. července 2013
Právě tuto sobotu 13. 7. 2013 ve 13 hodin otevře zoo ve Dvoře Králové veliký lanový park pro návštěvníky zoo. Areál nabídne spoustu nových adrenalinových zážitků.

Další novinkou jsou romantické procházky podvečerní a večerní zoologickou zahradou, které potrvají celé prázdniny. Přístup do zoo je vchodem a pokladnou z hlavního parkoviště u Rotundy - stejný jako na Večerní Safari. Vstupenky si mohou návštěvníci kupovat od 18.30 do 21.00 hodin. Vstupné činí: dospělý 95 Kč, dítě 60 Kč a pes 50 Kč.

Další program na dnešní odpoledne navštěvníky zavede na křtiny dvou levhartích koťat, které se uskuteční v sobotu 13. 7. 2013 v 15 hodin na zadní terase Neumannovy vily. Mláďata pokřtí známí herci Veronika Freimanová a Martin Kraus, popřát mláďatům do života hodně štěstí přijdou i Markéta Hrubešová a zpěvačka Jana Rychterová.

Od 19. července do 2. srpna můžete v zoo poznávat Afriku opravdu všemi smysly. Během těchto dnů budou v zoo vystupovat zpěváci a tanečníci souboru IYASA a ve dnech 20. 7. a 27. 7. se od 18 hodin uskuteční dva veliké koncerty IYASY v Safarikempu. A opět se můžete těšit i na pravé africké speciality připravené Agnes a Petrem Peniškovými.

Ochutnávky africké kuchyně v zoo měly takový úspěch, že spolupráce s autory projektu MAMA AFRICA pokračuje v době od 19. do 21. 7.2013.
Ošetřovatelem v Safari Parku ve Dvoře Králové

Ošetřovatelem v Safari Parku ve Dvoře Králové

Pohlaďte si žirafu, podejte ruku lemurovi, nebo nakrmte šelmy. Staňte se na jeden den jedním z nás a poznejte zákulisí zoo a každodenní život exotických zvířat. Být ošetřovatelem zvířat možná je dětským snem vašich blízkých a vy jim ho můžete splnit.

Poznejte zákulisí zoologické zahrady – zážitkový program v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Poznejte zákulisí zoologické zahrady – zážitkový program v Safari Parku ve Dvoře Králové nad Labem

Exotice můžete být blíž než kdykoli předtím, doslova na dosah ruky. Nahlédněte do zoo zadními vrátky, zkuste si kontakt s hadem, přivoňte k žirafě nebo poznejte mořské akvárium z druhé strany. Objevte to nejlepší ze zoo a poznejte tajemství jejího zákulisí.

Občerstvení a pivovar v Safari Parku

Občerstvení a pivovar v Safari Parku

Restaurace a občerstvení v Safari Parku Dvůr Králové, kde můžete ochutnat nejen klasickou českou kuchyni, ale také speciality, které se v různých obměnách a variantách připravují v Africe. Od roku 2018 zde vaří místní pivo Safari pivovar.

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové – Afrika na dlani

Safari Park Dvůr Králové je jedna z nejznámějších zoologických zahrad v Česku. Najdete tu největší kolekci afrických zvířat v Evropě a jedinečné Africké a Lví safari. Dvorský safari park je také světovou jedničkou v odchovu kriticky ohrožených zvířat a jejich navracení zpět do přírody.

Večerní safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

1.6.
30.9.
Večerní safari v Safari Parku ve Dvoře Králové

Objevte kouzlo afrického soumraku! Zažijte atmosféru podvečerní jízdy mezi velkými stády zvířat. Pozorujte zebry, žirafy a antilopy v záři zapadajícího slunce. Připravte se na jízdu, jakou jinde v Evropě nezažijete.