Úvod > Aktuality > Září v Hopsáriu na Lipně bude nejen pro malé děti
Září v Hopsáriu na Lipně bude nejen pro malé děti
">
Zážitky

Září v Hopsáriu na Lipně bude nejen pro malé děti

  • Vydáno5. září 2016
Po prázdninách se můžete těšit na spoustu akcí, které vás v Hopsáriu čekají. V září pak můžete navštívit Hopsárium každý pracovní den od 14 do 19 hodin a o víkendech a svátcích od 10 do 19 hodin. V neděli 18. září se koná další náramkový den, kdy budou mít všichni držitelé hopnáramků vstup na celý den zdarma. Těšit se také můžete na klokaní soutěže a klauna Ronalda, který přisviští v sobotu 24. září ve 14 hodin.
Za každého počasí na Lipně najdete pro děti prostor pro aktivní zábavu! Hopsárium se nachází v budově Aquaworldu v Lipně nad Vltavou.

Můžete se těšit na prolézací věž se skluzavkou skoro až do bazénu, střílecí děla a fontánu na pěnové míčky, nafukovací skluzavku, klokana se zavírací kapsou a batolecí koutek.
Hopsárium Lipno – svět rodinné zábavy

Hopsárium Lipno – svět rodinné zábavy

Jedná se o první a jediné rodinné hřiště v oblasti Lipenska. Hopsárium se nachází v budově Aquaworldu v Lipně nad Vltavou. Za každého počasí na Lipně najdete pro děti prostor pro aktivní zábavu.

Hopsárium v Českých Budějovicích – svět rodinné zábavy

Hopsárium v Českých Budějovicích – svět rodinné zábavy

Největší zastřešený zábavní park v jižních Čechách – Hopsárium v Českých Budějovicích se rozkládá na ploše o rozměrech přes 2100 metrů čtverečních. Dovádět zde mohou děti i dospělí například na osm metrů vysoké prolézací věži, skluzavce nebo na maxitrampolínách.