Úvod > Aktuality > In-line, beachvolejbal, pétanque, BMX a krásná příroda – to je Freestyle Park Modřany
Životní styl

In-line, beachvolejbal, pétanque, BMX a krásná příroda – to je Freestyle Park Modřany

Přijďte si aktivně odpočinout! Freestyle Park Modřany, situovaný na modřanské cyklostezce, je ideálním místem pro in-line sportování. Můžete využít nově otevřenou půjčovnu bruslí či školu bruslení i s instruktorem.
Freestyle Park Modřany se nachází na modřanské cyklostezce, která je útočištěm mnoha aktivních sportovců. Mezi nimi jsou také bruslaři, kteří zde najdou jak mnoho prostoru pro svou jízdu, tak i místo pro odpočinek a dobré občerstvení.
 
Především těm, kteří nemají vlastní sportovní náčiní, je k dispozici nová  půjčovna in-line bruslí na lodi v areálu Freestyle Parku Modřany. Stačí si najít tu správnou velikost a můžete aktivně strávit volný čas v krásném prostředí podél řeky Vltavy. V blízké době bude součástí areálu také in-line dráha s měřitelným okruhem, což ocení především náročnější bruslaři. Pro návštěvníky areálu je k dispozici bezplatné parkoviště, po vyčerpávajícím sportování také občerstvení a příjemné posezení v restauraci či zahrádce Port 62, která jde ruku v ruce se zdravým aktivním životním stylem.


Otevírací doba půjčovny:

  • po-pá 14:00 – 21:00
  • so-ne 10:00 – 21:00

Více informací:
Freestyle park Modřany

Na břehu Vltavy v části Praha Modřany můžete navštívit areál Freestyle Parku Modřany, jehož rozloha s více než 20 000 m² je vhodná nejen pro široké volnočasové aktivity, ale také pro odpočinek a relaxaci. Najdete zde sportovní hřiště pro beach volejbal, pétanque, zelenou plochu pro jiné aktivity či odpočinek a zónu pro nejmenší. Areál protíná in-line dráha a cyklostezka, která je vhodná pro bruslaře i cyklisty. Aktivní zájemci a návštěvníci areálu mohou využít také půjčovnu in-line bruslí a koloběžek.

Freestyle park Modřany

Freestyle park Modřany

Na břehu Vltavy v části Prahy zvané Modřany zajděte do rekreačního areálu Freestyle park Modřany. Zájemci v areálu najdou např. hřiště na pétanque, plážový volejbal, půjčovnu bruslí a koloběžek a zónu pro nejmenší. Na nábřeží vznikla místní cyklostezka a in-line dráha.