Úvod > Aktuality > V Aquapalace Praha si užijete léto v džungli

V Aquapalace Praha si užijete léto v džungli

Vydáno 27. června 2018 Letní sporty
Je libo pořádnou porci zábavy i relaxace? Vyrazte do Aquapalace Praha! Ve vodním ráji nevadí ani letní bouřky, ani pařák, skvělé vodní radovánky si můžete užít každý den. Na tuto sezonu se tu navíc ocitnete v zelené džungli, kde sloupy obroste mech a ze stropu budou viset liány. Také se těšte na novou nafukovací lezeckou stěnu a napínavé soutěže. V džungli aquaparku se budou prohánět pralesní lidé a zvířecí obyvatelé džungle, kteří se postarají o vaši zábavu.
AquapalaceChcete se stát dobrodruhem a prozkoumat džungli? Zazávodit si na krokodýlovi a pochutnat si na novém letním menu? Přemýšlíte, kam se vydat za zábavou či odpočinkem, nebo si vyzkoušet nejdelší Divokou řeku v České republice? Pak navštivte s rodinou i přáteli nejzábavnější aquapark u nás - Aquapalace Praha, kde o bezva zážitky není nikdy nouze.

Báječný Vodní svět na ploše 9 150 m² nabízí tři tematické paláce - Palác pokladů, dobrodružství a relaxu. Objevíte v nich legraci a napětí na 12 tobogánech, včetně šíleného adrenalinového trychtýře i tandemové skluzavky, kde se s parťákem utkáte o nejrychlejší sjezd. V bazénu s vlnobitím zažijete pocit, jako když se právě koupete v moři a dravá řeka vás bude unášet svým 450 metrů dlouhým proudem vinoucím se celým Vodním světem. Pro klidnější nátury je k dispozici plavecký bazén, vířivky či dechberoucí každodenní projekce Laser show. Otevřena je i venkovní zóna se spoustou pohodlných lehátek, na kterých se můžete opalovat, nebo jen tak lenošit.

AquapalaceLéto v džungli si užijete o prázdninách každý den. V 9:35 a 14:05 se budou krotit krokodýli, potom si můžete zatancovat s badateli nebo vylézt na Mauglího horu. V 11:35 nebo 16:05 začíná turnaj na tygrech a poté zjistíte, že luk a šíp, to je to, co v džungli potřebujete. Nebudou chybět ani soutěže o džungle drinky Cubato, kokosový petanque, džunglebeerpong, večerní džungle show a další zábava!
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality