Úvod > Aktuality > Hrad Bouzov připravuje speciální valentinské prohlídky
Hrad Bouzov pripravuje speciální valentinské porhlídky
"> Hrad Bouzov pripravuje speciální valentinské porhlídky "> Na prohlídkách si prohlédnete si místa urcená k obradum a k fotografování "> Na prohlídky je treba se predem rezervovat
Památky

Hrad Bouzov připravuje speciální valentinské prohlídky

  • Vydáno10. února 2016
Hrad Bouzov připravil na sobotu a neděli 13. a 14. února 2016 speciální prohlídky, během nichž se dozvíte nejen historii hradu, ale i různé svatební zvyky a obyčeje, prohlédnete si místa určená k obřadům a k fotografování. Projdete prostorami, ve kterých můžete uzavřít sňatek a pořídit svatební fotografie, dozvíte se, kde se může konat svatební hostina nebo kde můžete strávit svatební noc na hradě. Prohlídky začínají v 11, 12 a 13 hodin.
Valentýnské prohlídky na BouzověPokud se vydáte na hrad Bouzov, jistě zavzpomínáte na řadu pohádek a filmů, v nichž se tento romantický hrad objevil. Valentýnské prohlídky se konají na hradě Bouzov v sobotu a v neděli, délka prohlídky je 50-60 minut.

Prohlídky začínají v 11:00, 12:00 a 13:00 hodin. 

Na prohlídky je třeba se předem rezervovat na telefoním čísle: 775 888 960. Pozvěte svého partnera a užijte si svatého Valentýna na opravdu neobvyklém místě.
Romantický hrad Bouzov – hradní skvost střední Moravy

Romantický hrad Bouzov – hradní skvost střední Moravy

Pokud se vydáte na hrad Bouzov, jistě zavzpomínáte na řadu pohádek a filmů, v nichž se tento romantický hrad objevil. Hrad je oblíbeným místem turistů, pro které jsou přichystány také kostýmované a večerní prohlídky.