Úvod > Aktuality > Veletrhy Gastrofest a TravelFest 2019 opět zavítaly do Českých Budějovic

Veletrhy Gastrofest a TravelFest 2019 opět zavítaly do Českých Budějovic

Vydáno 26. dubna 2019 Gurmánská turistika
Nejchutnější pokrmy z regionálních surovin, kuchařské show vyhlášených českých šéfkuchařů, hudební koncerty a další doprovodné akce, ale i zábavu pro nejmenší nabídne Gastrofest 2019, který se v Českých Budějovicích koná od 26. do 28. dubna. Souběžně bude probíhat i veletrh cestovního ruchu TravelFest.
Gastrotour České BudějoviceJarní Gastrofest se letos koná ve dnech 26. až 28. dubna na českobudějovickém výstavišti, v pavilonech T1, T2 a Z. Souběžně probíhá i veletrh cestovního ruchu TravelFest, což je v jižních Čechách naprosto jedinečné setkání odborníků v cestovním ruchu a široké veřejnosti. Veletrh je zaměřený na to, aby seznámil návštěvníky s nabídkou a různými možnostmi využití volného času (nejen) v jižních Čechách.

Gastrofest, který potrvá tři dny, nabídne téměř šest desítek stánků s různými specialitami. Návštěvníci budou moci ochutnat i výrobky a speciality z řady exotických zemí.


Prezentace turistických oblastí a projekt Památky žijí

Zámek Hlubokápavilonu T1 se veřejnost může těšit na prezentaci turistických oblastí a cílů z celé ČR i ze zahraničí a program plný zábavy pro celé rodiny. Odpočinout si návštěvníci mohou v relax zóně. Doprovodný program obohatí mimo jiné „živá“ hudba, známé osobnosti, nebo soutěže o ceny.

pavilonu T2 bude největší prostor věnován projektu „Památky žijí“. Jedná se o přeshraniční projekt Jihočeské centrály cestovního ruchu, Národního památkového ústavu, Destination Waldviertel a Mühlviertel Marken a dalších subjektů cestovního ruchu. Hlavní myšlenkou a tématem je představit návštěvníkům méně známá historická místa a podpořit vzájemnou spolupráci například při konání kulturních akcí na památkách v oblasti.

V pavilonu Z najdete vystavovatele z prostřední cestovního ruchu a gastronomie s důrazem na dětské návštěvníky. V sobotu a neděli zde bude připravený doprovodný program pro rodiny s dětmi. Nebude chybět skákací hrad, dopravní hřiště, klaun, kouzelník a na pódiu hraní pohádek.

Další aktuality

13.10.
2019
Podzimní výlovy rybníků 2019

Podzimní výlovy rybníků 2019

Jižní Čechy | Gurmánská turistika
7.10.
2019
Čokoládové šílenství zachvátí v sobotu jihočeský Tábor

Čokoládové šílenství zachvátí v sobotu jihočeský Tábor

Jižní Čechy | Gurmánská turistika