Úvod > Aktuality > Galaxie ve Zlíně se chystá na děti i dospělé
Galaxie ve Zlíně se chystá na děti i dospělé
"> "> ">
Zážitky

Galaxie ve Zlíně se chystá na děti i dospělé

  • Vydáno29. května 2014
Hned několik speciálních akcí připravil na červen rodinný zábavní park Galaxie ve Zlíně. Začátek měsíce je ve znamení oslav dětí – každý návštěvník získá 1. června dárek – kupon 1+1 na příští návštěvu ZDARMA a sladkou odměnu. K tomu se bude na letní zahrádce grilovat a pokud počasí dovolí také skákat na hradu a trampolínách.
Během měsíce uspořádá rodinný park tvořivou dílnu a několik doprovodných akcí během Filmového festivalu.Další pravidelné noci pro dospělé proběhnou 11.6. a pro děti 13.6.. Na závěr měsíce opět budou slavit děti. Za vysvědčení 27.6. každé dítě bez ohledu na známky, dostane od Galaxie dárek.
 
Kromě soutěže o ceny bude v areálu Galaxie k dispozici badminton, hřiště, kulečník a herní stoly. O občerstvení se postará bar a restaurace, na hraní a řádění lze navázat relaxací a pobytem ve wellness. Místa je možné si zarezervovat na telefonu 571 118 980.
Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Dětský zábavný park Toboga Galaxie Zlín – dobrodružná cesta vesmírem

Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park pro celou rodinu s atrakcemi, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti. Každá z nich přitom představuje jinou planetu či galaxii. Za jediný den tak můžete společně uskutečnit dobrodružnou cestu vesmírem.