Úvod > Aktuality > Poslední šance se účastnit fotografické soutěže „Vyfoť projekt“ a vyhrát
Poslední šance se účastnit fotografické soutěže „Vyfoť projekt“ a vyhrát
">
Životní styl

Poslední šance se účastnit fotografické soutěže „Vyfoť projekt“ a vyhrát

  • Vydáno24. srpna 2015
Úspěšná celostátní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, se pomalu blíží do finále. Poslední šance se zúčastnit je do neděle 30.8.2015.
Ještě do neděle 30. 8. 2015 do 24:00 můžete nahrávat své fotografie projektů podpořených z fondů Evropské unie na web www.vyfotprojekt.cz. Neváhejte a podívejte se, zda ve vašem okolí právě neproběhla rekonstrukce silnice nebo nebyl revitalizovaný park. Je možné, že máte ze své dovolené krásnou fotografii zámku, či hradu, jehož záchrana byla podpořena za přispění Evropské unie. Tuto fotografii nahrajte na web soutěže, přidejte popisek a soutěžte o některou ze zajímavých cen.

Nezapomeňte, že vyhrát můžete například mobilní telefony LG G3, Samsung Galaxy S4, nebo jednu z dalších sedmi cen. I méně zdatní fotografové mohou vyhrát v týdenním losování poukaz na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč nebo flashdisk o kapacitě 64 GB.

Soutěžit můžete ve 3 kategoriích: „Nejtalentovanější fotograf/ka“, „Nejaktivnější fotograf/ka“ a „Foto před a po“. V každé kategorii oceňujeme tři nejlepší fotografy, takže šance na výhru je opravdu velká.
Konečné vyhodnocení a vyhlášení výsledků proběhne v podzimních měsících.