Úvod > Aktuality > Dopřejte dětem noc v zoo Děčín
Doprejte detem noc v zoo Decín
"> Doprejte detem noc v zoo Decín "> Akci zoo porádá pro deti 25. cervence a 8. srpna "> Deti cekají souteže, opékání burtu, prohlídka zoo a bližší kontakt se zvíraty
Příroda

Dopřejte dětem noc v zoo Děčín

  • Vydáno23. července 2014
Zoologická zahrada v Děčíně připravila pro děti (a letos poprvé i pro dospělé) nevšední prázdninový zážitek – mohou v zoo totiž přenocovat. Speciální akce je určena všem školákům od ukončené 1. třídy do 15 let. Akce se bude konat po dobu prázdnin dvakrát, a to 25. července a 8. srpna. Dospěláci mohou přenocovat 1. srpna.

Dopřejte dětem noc v zoo DěčínZa denního světla zná zoo každý, ale jaké to je strávit ve společnosti zvířat celou noc? Vězte, že jde o večer plný dobrodružství, roztodivných zvuků a netradičních zážitků. A právě takový prima prázdninový zážitek letos nabízí děčínská zoologická zahrada všem odvážným dětem, které se přihlásí na tzv. Noc v zoo.

Jde o speciální akci pro děti ve věku od ukončené 1. třídy až do 15 let, při které přespí přímo v areálu zoo ve velkém stanu, čekají je soutěže, opékání buřtů, prohlídka zoo, bližší kontakt se zvířaty a spousta dalšího. Možnost nocovat v zoo pořádá zoologická zahrada během prázdnin hned dvakrát – poprvé 26. 7. a podruhé pak 9. 8. 2014. Počet účastníků je omezen, proto přihlašte své děti co nejdříve, přihlášky vyřizuje recepce Expozice Rajské ostrovy (tel.: 412 531 531). Cena za jednoho nocležníka činí 320 Kč a nutným vybavením pro přespání je vlastní spacák a karimatka.

Dospěláci se své Noci v zoo dočkají v pátek 1. srpna. Čeká je obdobný program jako děti. Cena je v tomto případě stanovena na 500 Kč za nocležníka, a protože je počet míst omezen, opět je nutné se předem přihlásit telefonicky. Nocování bude probíhat ve velkém vojenském stanu a po dohodě bude možné si postavit i stan vlastní. Všechny Noci v zoo začínají v pátek v 18 hodin a končí v sobotu ráno v 9 hodin. 

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.