Úvod > Aktuality > Do Valašského muzea s levnější permanentkou
Do Valašského muzea s levnější permanentkou
">
Zážitky

Do Valašského muzea s levnější permanentkou

  • Vydáno28. listopadu 2012
Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm nabízí svým návštěvníkům na rok 2013 novou, levnější permanentku! Za dvacet vstupů do muzea zaplatí milovníci folkloru pouhých 350 korun. Valašské muzeum se tím snaží vyjít vstříc všem zájemcům zvláště z Rožnova pod Radhoštěm a okolí.
Zvýhodněné vstupné pro pravidelné návštěvníky nabídne pro rok 2013 Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Permanentky pro příští sezonu budou za 350 korun na dvacet evidovaných vstupů. Návštěvníci skanzenu tak za vstup do jednoho z areálu tak zaplatí necelou dvacetikorunu. 
 
Valašské muzeum se tím snaží vyjít vstříc všem zájemcům o častější návštěvu muzejních areálů a pořadů Valašského roku, zvláště obyvatelům Rožnova pod Radhoštěm a okolí. Permanentku však nebude možné využívat na akce jiných organizací, které ve skanzenu své pořady realizují. 

Permanentka bude na pokladnách muzea k dispozici už během předvánočního cyklu pořadů Vánoce na Valašsku, tak se vám nabízí jako vhodný dárek pod vánoční stromeček!


 

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm – Valašské muzeum v přírodě

Když se v Česku řekne skanzen, mnozí si představí právě ten v Rožnově pod Radhoštěm. Největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě byl založen v roce 1925 a v jeho třech expozicích, Dřevěném městečku, Valašské dědině a Mlýnské dolině, je rozmístěno téměř 100 památkových objektů.