Úvod > Aktuality > Westernové městečko v Boskovicích zve na Mexický víkend
Westernové městečko v Boskovicích zve na Mexický víkend
"> "> ">
Zážitky

Westernové městečko v Boskovicích zve na Mexický víkend

  • Vydáno25. června 2019
Westernové městečko v Boskovicích zve všechny milovníky Divokého západu na Mexický víkend. Ten se bude konat v sobotu 29. a v neděli 30. června 2019. Nebude chybět pojídání chilli papriček, mexická hudba, tanec a speciality mexické kuchyně.
MexikoWesternové městečko Boskovice srdečně zve na první setkání v mexickém stylu. Budou se tančit mexické tance, ochutnávat speciality mexické kuchyně a na ty nejostřejší budou čekat fajnové chilli papričky. Hrát a zpívat bude Mariachi Espuelas. Ubytování si raději rezervujte předem, vypadá to, že bude plno. Jak pak by ne, když tomu všemu velí chico rudo Ramiro.

Mexiko tanecDivoký západ najdete pouhých 36 km severně od Brna. Unikátní westernové městečko Boskovice bylo vybudováno v opuštěném pískovcovém lomu. Jeho vznik se datuje do roku 1994 a za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku: těšit se můžete na westernová divadelní představení pod širým nebem, atrakce, Sand City Saloon a další westernové restaurace. Kdo by chtěl o víkendu na Divokém západě přespat, může využít westernové hotýlky a sruby s možností ubytování.
Westernové městečko Boskovice

Westernové městečko Boskovice

Atmosféra Westernového městečka v Boskovicích vás pohltí natolik, že zapomenete na shon všedních dnů. Velkolepé divadelní představení pod širým nebem Vinnetou vás vrátí do dětských let a vašim dětem připomene nadčasové hodnoty jako jsou odvaha, čest a pravé přátelství.

Další aktuality

4.10.
2022
Znáte všechny zpřístupněné jeskyně ČR?

Znáte všechny zpřístupněné jeskyně ČR?

Jihomoravský kraj | Příroda
29.9.
2022
7 věcí, které nevíte o… T. G. Masarykovi

7 věcí, které nevíte o… T. G. Masarykovi

Jihomoravský kraj | Zážitky
24.9.
2022
Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Moravská vína sklízejí úspěchy doma i ve světě

Jihomoravský kraj | Gurmánská turistika