!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Aktuality > Westernové městečko v Boskovicích zve na Mexický víkend

Westernové městečko v Boskovicích zve na Mexický víkend

Vydáno 25. června 2019 Zážitky
Westernové městečko v Boskovicích zve všechny milovníky Divokého západu na Mexický víkend. Ten se bude konat v sobotu 29. a v neděli 30. června 2019. Nebude chybět pojídání chilli papriček, mexická hudba, tanec a speciality mexické kuchyně.
MexikoWesternové městečko Boskovice srdečně zve na první setkání v mexickém stylu. Budou se tančit mexické tance, ochutnávat speciality mexické kuchyně a na ty nejostřejší budou čekat fajnové chilli papričky. Hrát a zpívat bude Mariachi Espuelas. Ubytování si raději rezervujte předem, vypadá to, že bude plno. Jak pak by ne, když tomu všemu velí chico rudo Ramiro.

Mexiko tanecDivoký západ najdete pouhých 36 km severně od Brna. Unikátní westernové městečko Boskovice bylo vybudováno v opuštěném pískovcovém lomu. Jeho vznik se datuje do roku 1994 a za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku: těšit se můžete na westernová divadelní představení pod širým nebem, atrakce, Sand City Saloon a další westernové restaurace. Kdo by chtěl o víkendu na Divokém západě přespat, může využít westernové hotýlky a sruby s možností ubytování.
Western park Boskovice – westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu

Western park Boskovice – westernové městečko v autentickém prostředí Divokého západu

Atmosféra Western parku Boskovice vás pohltí natolik, abyste si na chvíli mysleli, že jste cowboy nebo nespoutaný indián. Divadelní představení v obrovském přírodním pískovcovém lomu s vodopádem dodá indiánským a kovbojským příběhům to pravé kouzlo.

Další aktuality

28.2.
2020
Šošůvské jeskyně přes zimu nespí

Šošůvské jeskyně přes zimu nespí

Jižní Morava | Zážitky
23.2.
2020
Jak dobře znáte města, kde jezdí tramvaje?

Jak dobře znáte města, kde jezdí tramvaje?

Jižní Morava | Zážitky