Úvod > Co chcete dělat? > Westernové městečko Boskovice
Westernové městečko Boskovice
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Zážitky

Westernové městečko Boskovice

Atmosféra Westernového městečka v Boskovicích vás pohltí natolik, že zapomenete na shon všedních dnů. Velkolepé divadelní představení pod širým nebem Vinnetou vás vrátí do dětských let a vašim dětem připomene nadčasové hodnoty jako jsou odvaha, čest a pravé přátelství.

Pouhých 36 km severně od Brna se nachází Westernové městečko Boskovice. Vybudované bylo v opuštěné pískovcovém lomu. Jeho vznik se datuje do roku 1994. Za tu dobu ho navštívilo více jak milion návštěvníků. Autentické prostředí Divokého západu zcela pohltí všechny malé i velké návštěvníky.

Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale taky pro všechny, kdo mají chuť se bavit nebo přijet na romantickou dovolenou. V městečku naleznete spoustu zákoutí, ve kterých se skrývají atrakce pro děti i dospělé.

Stylová restaurace Saloon 1870 nabízí tradiční i stylová jídla. Přivítá vás vždy usměvavá, stylově oblečená obsluha, která vás příjemně naladí. Mexické speciality na vás čekají v hospůdce Desperado a Lokomotiva Grill u šedého Vlka potěší kromě jiného i typickým českým jídlem.

Apartmán hotel ve stínu borovicového lesa nabízí komfortní ubytování ve westernovém stylu. Každý apartmán je vybaven sociálním zařízením a malou kuchyňkou. Na drsnější zálesáky čekají kanadské sruby, nebo stany s podsadou

Nejkrásnější podívanou ve Westernovém městečku v Boskovicích jsou dechberoucí představení za účasti našich zvířecích kolegů a kamarádů – našich koní. Odpoledne vám ukápne slzička nad splynutím lidských a koňských duší v představení Geronimo a večer na váš čeká Vinnetou – velkovýpravné divadelní představení pod širým nebem, inscenované na základě autorských práv k filmu Vinnetou I. – Zlato Apačů od německé společnosti Rialto Film, která v roce 1963 film produkovala.
 

Denní program (v pondělí se nehraje)

10:00 Otevření městečka
11:00 Main Street Show I.
13:00 Main Street show II.
14:00 Geronimo – pevnost Apačů (představení s koňmi v jezdecké aréně)
15:30 Main Street Show III.
18:00 Vinnetou

V některé soboty 20:00 je v Saloonu 1870 Country Bál se živou hudbou.

Ubytování a restaurace v okolí

Zámecký penzion a restaurace Kopeček

Zámecký penzion a restaurace Kopeček

Rájec-Jestřebí, Jihomoravský kraj
Wellness hotel Stará škola

Wellness hotel Stará škola

Sloup, Jihomoravský kraj
Pivovar Černá Hora – 60 minut s pivem

Pivovar Černá Hora – 60 minut s pivem

Černá Hora, Jihomoravský kraj