Úvod > Aktuality > Děti mohou prožít vánoční prázdniny v Aquapalace Praha s Dobou ledovou
Vánocní prázdniny Aquapalace Praha
"> Vánocní prázdniny Aquapalace Praha "> Doba ledová v Aquapalace "> Vánocní prázdniny Aquapalace
Lázně a wellness

Děti mohou prožít vánoční prázdniny v Aquapalace Praha s Dobou ledovou

  • Vydáno19. prosince 2013
Letošní vánoční prázdniny vycházejí na celé 2 týdny, od soboty 21. prosince až do neděle 5. ledna. Spousta času užít si klidu, nicnedělání a pohody s rodinou, ale i zábavy a dobrodružství! Pokud patříte k těm, kdo vánoční svátky tráví doma, jistě oceníte možnost užít si s dětmi zábavný den třeba v aquaparku.
Vánoční prázdniny Aquapalace PrahaNejvětší aquapark v Čechách, Aquapalace Praha, chystá od 25. 12. do 5. 1. pro všechny návštěvníky super zábavu a ojedinělé zážitky. Partnerem vánočních prázdnin je fenomén mezi animovanými filmy -  Doba ledová – a v jeho duchu se ponesou celé dva prázdninové týdny. Děti se mohou těšit na oblíbené postavičky z filmu a řadu soutěží se skvělými cenami.

Těmi budou kromě voucherů do Aquapalace také vstupenky na jedinečnou show Ice Age Live!, která se koná 1. a 2. února v O2 aréně. Půjde o originální živou ohromující show kombinující film, krasobruslení, umění ve vzduchu a loutkářství, která vezme diváky na dobrodružnou cestu, přičemž děj příběhu je založen na třech celovečerních filmech, které vidělo snad každé dítě.

Děti se mohou v Aquapalace vyřádit na toboganech, v umělém vlnobití či na pirátské lodi, a vy udělat i něco pro své zdraví – zaplavat si v bazénu nebo relaxovat v sauně. Pobyt v Aquapalace Praha můžete dětem a své rodině věnovat i jako vánoční dárek, který jistě každého potěší.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika
21.9.
2022
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Středočeský kraj | Zážitky