Úvod > Aktuality > Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures
Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures
">
Zážitky

Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures

  • Vydáno8. června 2012
Oblíbené kreslené postavičky Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín v životní velikosti se vrací na golfové hřiště v Golf Club Hostivař. A vaše děti by si neměli tuto událost nechat ujít. Zábavně sportovní odpoledne v golfovém, ale i negolfovém duchu se odehraje na hostivařské devítce. V neděli 10. června od 12 hod se můžete těšit na spoustu her, disciplín a soutěží o zajímavé ceny.
Pro děti budou připraveny herní plány, čili dětské score karty a procházením po golfovém hřišti jamku po jamce budou plnit 18 disciplín. Sportovní a zábavné nebo dovednostní disciplíny prověří zručnost a dovednost, naučí vás něco málo o kráse golfu. Ten si budou moci vyzkoušet pod dohledem profesionálních trenéru jako děti, tak dospělí.

Projedete si slalom na vozítkách segway, autíčkách, koloběžkách, bude se malovat i zpívat. Chybět nebude ani skákací hrad a spousta dobrot pro velké i malé začínající golfisty. Každoročně se akce osobně účastní na stánku Čtyřlístku pan Jaroslav Němeček - autor časopisu a geniální kreslíř.

Na podiu se odehrají 2 divadelní pohádky a během odpoledne vystoupí populární kapela Maxim Turbulenc. Všechny děti do 15 let mají vstup zdarma!